Skolim pokazał zdjęcia z dzieciństwa. “Król latino wersja mini”

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Skolim pokazał zdjęcia z dzieciństwa. “Król latino wersja mini”

Musicie to zobaczyć

Skolim pokazał zdjęcia z dzieciństwa. “Król latino wersja mini”

2023-08-30 18:53

Skolim znów zaskoczył swoich fanów, lecz tym razem nie ma to nic wspólnego z jego muzyką. Popularny disco polowiec, który tego lata dosłownie rozniósł polską scenę muzyczną (czekamy na kolejne hity!) postanowił wybrać się w sentymentalną podróż i zabrać nas ze sobą. Bo w sumie czemu nie?

Konrad “Skolim” Skolimowski funkcjonuje w przestrzeni publicznej już od dobrych kilku lat. Grywał (i grywa po dziś dzień) w popularnych polskich serialach pokroju “Barw szczęścia”, a także od 2018 roku spełnia się jako muzyk. Ostatnio jego kariera ruszyła z kopyta i wokalista zgromadził już wokół siebie potężne grono oddanych i bardzo zaangażowanych fanów. Ci ucieszyli się niezmiernie, gdy było im dane ujrzeć swojego idola w wersji… mini.

Skolim pokazał zdjęcia z dzieciństwa. Bardzo się zmienił?

Na Instagramie Skolima pojawiła się seria fotek z dzieciństwa, na których widzimy młodego uśmiechniętego chłopca o blond czuprynie. Internauci zaczęli rozpływać się nad fotkami, a niektórzy zauważyli nawet spore podobieństwo Skolima i jego synka. Też je dostrzegacie?

Skolim nowym królem – jego kolejne kawałki biją rekordy

Choć początki kariery Skolima nie były wybitnie spektakularne, od dłuższego czasu zalicza on sukces za sukcesem i wygląda na to, że już wkrótce nie będzie miał sobie równych. Jego kolejne utwory zaliczają milionowe wyniki, a najnowszy – “Palermo” – dobił do miliona w niecałą dobę, o czym większość wokalistów disco polo mogłaby jedynie pomarzyć.

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!