Skolim dołącza do prowadzących poranek w Radiu VOX FM!

i

Autor: Screenshot Youtube/SKOLIM Official

król latino w vox fm

Skolim dołącza do prowadzących poranek w Radiu VOX FM!

2023-08-30 16:43

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał! Ekipa "Pierwszej zmiany" już w poniedziałek, 4 września przywita Was we trójkę! I to nie z byle kim, a z samym królem latino. Skolim dołączy do Pawła Pawelca i Konrada Piwowarskiego i wraz z nimi rozpocznie z Wami o szóstej pierwszy dzień szkoły. Takiej pobudki jeszcze nie było!

Skolim dołącza do ekipy "Pierwszej zmiany"

To nie będzie zwykły poranek! Poniedziałek, 4 września zaczniemy w VOX FM z przytupem. Do Pawła Pawelca i Konrada Piwowarskiego jako prowadzący "Pierwszą zmianę" dołączy Skolim. Tego pana chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Jego numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" i "Nie dzwoń do mnie mała" niejednokrotnie sprawiały, że Wasze serca przyspieszały. Pod teledyskami do tych piosenek w sieci są miliony wyświetleń. Polacy pokochali też Konrada Skolimowskiego za jego role serialowe, m.in. Patryka w "Barwach szczęścia". Król latino porusza Was nie tylko swoją muzyką, ale i wyglądem! A jak pójdzie mu zrobienie tego głosem? O tym będzie można przekonać się już o 6:00 w poniedziałek. Skolim nie ukrywa, że nie może się doczekać.

Cały Ja - Skolim

Skolim w "Pierwszej zmianie"

W życiu Skolima nowe sytuacje to codzienność, dlatego "Pierwsza zmiana" to kolejna z nich. I jak przyznaje - zaczyna nową przygodę.

Jak wiecie dużo się dzieje w moim życiu. Do tej pory byłem słuchaczem Radia VOX FM, moje piosenki podbijały listy przebojów tej stacji. Jestem ambitnym królem i postanowiłem przejąć mikrofon! Dołączam do „Pierwszej zmiany”. To będzie mega przygoda i nowy rozdział w moim życiu. Bądźcie ze mną na falach radia.

- mówi Skolim.

Król latino w pierwszej zmianie jako prowadzący pojawi się gościnnie. Koniecznie bądźcie z nami od samego rana! I trzymajcie za niego kciuki.

Rozpoznasz utwór Skolima po jednym wersie?

Pytanie 1 z 10
“Uważaj moja mała żebyś się nie zakochała” – z jakiego utworu pochodzi ten wers?