Pamiętacie Morandi? Założyciel zespołu powrócił z solowym projektem! Wspomaga go Sickotoy!

i

Autor: Magic Records Poland Pamiętacie Morandi? Założyciel zespołu powrócił z solowym projektem! Wspomaga go Sickotoy!

Pamiętacie Morandi? Założyciel zespołu powrócił z solowym projektem! Wspomaga go Sickotoy!

2021-06-18 13:16

Sickotoy i Randi, czyli jedna druga projektu Morandi, we wspólnej piosence Dancin' To Forget. Jak brzmi singiel? Czy będzie hitem? Oceńcie sami słuchając już teraz!

Sickotoy, jeden z najbardziej znanych producentów na rumuńskiej scenie muzycznej, prezentuje utwór Dancin’ To Forget we współpracy z Randi. Mocne beaty od Sickotoy'a, czyli znak rozpoznawczy artysty, wraz z łagodnym głosem Randi, tworzą idealną całość, powodując, że piosenki tej można słuchać całymi dniami. Od pierwszej sesji w studio, wiedziałem, że ten utwór musi zostać wydany z kimś, kto ma wyjątkowy głos, który da się rozpoznać od pierwszego dźwięku. A Randi jest jednym z tych głosów, którego nie można pomylić z żadnym innym. Bardzo starałem się podczas pracy nad tym numerem, bo to prawdopodobnie jedna z najbardziej delikatnych piosenek, jaką wyprodukowałem. I fakt, że wydaję ją razem z Randi wyjątkowo mnie cieszy - powiedział Sickotoy. 

SICKOTOY - kim jest? 

Z ogromnym doświadczeniem zarówno w muzyce, jak i programowaniu, SICKOTOY jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów. Za tym pseudonimem kryje się Alex Cotoi, jeden z najlepszych rumuńskich producentów, mogący pochwalić się nagrodą Grammy w kategorii The Best Latin, Rock & Urban Alternative Album, którą zdobył dzięki współpracy z Pitbull’em, Mohombi i Wisin za Baddest Girl in Town. Jego najnowsze wydawnictwo Call 911 feat. MARUV, czy Touche we współpracy z Mishą Miller to tylko jedne z wielu hitów, które SICKOTOY wydał od momentu swojego pierwszego, dużego sukcesu Addicted feat. Minelli.

RANDI - kim jest?

Randi to znany rumuński piosenakrz i kompozytor. Był częścią duetu Morandi, dzięki któremu zyskał popularność oraz krajowe i międzynarodowe nagrody. Posiadający niezwykle unikatowy i niepowtarzalny głos, Randi wydał wiele utworów, które odniosły sukces- między innymi: Beijo, Falling Asleep, Oh La La, Angels, Colors, czy Ochii Aia Verzi.

Źródło: Pamiętacie Morandi? Założyciel zespołu powrócił z solowym projektem! Wspomaga go Sickotoy!