VOX kasuje rachunki

i

Autor: VOX FM

VOX KASUJE RACHUNKI

Paragon przyprawił cię o zawrót głowy? Nie szkodzi. Wraca VOX kasuje rachunki!

2024-05-10 12:42

Wracamy z Waszą ulubioną akcją! Robiliście zakupy w sklepie i te nabiły szokującą kwotę na paragonie, na którą portfel aż zapłakał? Nagle zepsuła się Wam furka, a mechanik krzyknął kwotę, po której włosy aż stanęły dęba? Bez obaw! Znów zadbamy o stan Waszych kont. Powraca nasza zabawa "VOX kasuje rachunki".

VOX kasuje rachunki powraca

Choć inflacja nieco już wyhamowała, to chyba nikt z nas nie lubi płacić za zakupy i rachunki. Tym bardziej, że te niejednokrotnie potrafią zaskoczyć. Kto z nas tego nie zna? Otwieramy skrzynkę, a w niej rachunek za prąd albo za wodę, po którym w naszej głowie pojawia się pytanie jakim cudem?! Albo jedziemy z autem na przegląd, wydaje nam się, że wszystko pójdzie gładko, a mechanik wyskakuje nagle z kwotą 1500 złotych do zapłaty. Skąd na to wziąć pieniądze? Z VOX FM! Wiemy, jak bardzo nie lubicie płacić rachunków i do czego potrafią one nie raz doprowadzić. Właśnie dlatego wracamy z Waszą ulubioną akcją VOX kasuje rachunki. Wydaliście za dużo kasy na prezent na komunię? Musieliście zapłacić paragon na 300 zł w restauracji, a do pierwszego jeszcze daleko? A może Wasza druga połówka zarysowała Wam samochód? Pomożemy!

BEST LISTA 500 – MAKING OF

VOX kasuje rachunki - zasady i zgłoszenia

Niezależnie od tego, na co potrzebujecie pieniędzy - VOX FM Wam pomoże i zapłaci Wasz rachunek. W poprzednich odsłonach naszej zabawy zapłaciliśmy już m.in. rachunek za zakup 30 worków zaprawy tynkarskiej, rachunek za powiększenie obrączki ślubnej, rachunek za zakup mebli dla teściowej czy rachunek za kurs języka norweskiego. Teraz w ramach VOX kasuje rachunki chętnie opłacimy Twój rachunek. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: rachunki.voxfm.pl. Nasza zabawa startuje 13 maja i potrwa aż do 7 czerwca! Nie zwlekaj. To czas, by VOX FM skasowało Twój rachunek!