Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky szykują nowy numer? Ujawniono szokujące wideo!

i

Autor: Instagram.com/topky_official Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky szykują nowy numer? Ujawniono szokujące wideo!

disco polo

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z Topky szykują nowy numer? Ujawniono szokujące wideo!

2024-01-19 17:29

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zaskoczą fanów nowym numerem? Wiele na to wskazuje! Popularne wokalistki zespołu Topky mają na swoim koncie kawałki, które zgromadziły wielomilionowe wyświetlenia. I jak wynika z ostatnich nagrań i relacji - ostro pracują nad nowym hitem. Czego możemy się spodziewać?

Topky szykują kolejny kawałek?

Gdy wiele osób próbuje nadal wejść na obroty wraz z nowym rokiem, a niektóre gwiazdy wypoczywają jeszcze po koncertach sylwestrowych i 2023, część artystów mocno wzięła się już do pracy. Nowym numerem zaskoczył nas w tym tygodniu Skolim. I wiele wskazuje na to, że już wkrótce niespodziankę sprezentują nam Topky. Tej formacji zagorzałym fanom disco polo raczej nie trzeba przedstawiać. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska to bowiem jedne z najpopularniejszych wokalistek w branży. Zaczynały karierę w Top Girls, a po odejściu z formacji założyły własny zespół - Topky. Do tej pory wydały m.in. takie hity, jak "Szpile", "Dawaj mi pyska" czy "Pokora". I wszystko wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy od nich kolejną, gorącą nowość. A przynajmniej o tym świadczą ostatnie relacje.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z nowym hitem?

Czy Topky szykują dla nas premierę nowego numeru? Na to liczymy, ale i na to wskazują najnowsze relacje, które pojawiają się na Instagramie Pauli Karpowicz. Możemy na nich zobaczyć m.in. odwiedziny Angeliki Żmijewskiej i prace w programie do tworzenia muzyki. Piątek piosenkarka spędzała z kolei w studiu muzycznym w Lublinie. Zatem wydaje się niemal pewnym, że trwają intensywne prace nad nową piosenką (no chyba, że Paula była tylko na kawie). Kiedy ją usłyszymy i czego możemy się spodziewać? Tego nie wiadomo, jednak znając Topky szykuje się kolejny kawałek, który świetnie sprawdzi się nie tylko na domówkach i w klubach, ale i podczas letnich koncertów dziewczyn, które rozpoczną się nim się obejrzymy. Czekamy z niecierpliwością!