Paula Karpowicz jest prześladowana? Nie może się uwolnić!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz jest prześladowana? Nie może się uwolnić!

2023-10-25 14:25

Paula Karpowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo w ostatnim czasie. O tym najlepiej świadczy liczba koncertów, które Topky zagrały podczas wakacji. Teraz piosenkarka wykorzystuje wolniejsze chwile na wyjazdy i odpoczynek. Jak się jednak okazuje - nie może go zaznać nawet za granicą.

Paula Karpowicz nie może odpocząć podczas wakacji

Zespół Topky ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Znane wokalistki Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska w czasie wakacji zjechały Polskę wzdłuż i wszerz ze swoimi koncertami, żeby zapewnić swoim fanom moc atrakcji. Najlepszym dowodem na rozpoznawalność dziewczyn jest fakt ile występów zagrały i jakim zainteresowaniem się one cieszyły. Nic dziwnego, to zespół Topky wykreował takie hity, jak "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną". Piosenkarki nie zajmowały się jednak tylko koncertowaniem. Tworzyły też nowe numery. W czwartek, 26 października premierowo zobaczymy ich piosenkę "Niebo". Po tylu aktywnościach nie powinno zaskakiwać, że dziewczyny muszą trochę odpocząć. Paula Karpowicz postanowiła, że wybierze się na kolejny urlop w tym roku. Jednak i na nim nie może do końca wychillować. 

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz nie ma spokoju

Wokalistka Topek Paula Karpowicz postanowiła, że swój urlop spędzi w Maroko. Wybrała się tam jednak bez swojej koleżanki z zespołu, Angeliki Żmijewskiej. I choć piosenkarki dzieli do siebie mnóstwo kilometrów, to trochę jakby były jednak razem. Paula Karpowicz wrzuciła ostatnio na swojego Instagrama zabawne story, na którym pokazuje telewizor, na którym leci jeden z polskich kanałów telewizyjnych, a na nim teledysk z Angeliką Żmijewską. Na innej relacji możemy natomiast zobaczyć, jak Paula Karpowicz z zespołu Topky śpiewa kawałek MiłegoPana i Defisa. Jak widać wokalistka ma niezłe poczucie humoru i nie zapomina o swoich kolegach z branży nawet będąc za granicą. Mamy nadzieję, że mimo to uda się jej odpocząć i naładować bateryjki na full, bo energia w najbliższych miesiącach na pewno się przyda.