Paula Karpowicz (TOPKY)

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial

Paula Karpowicz w wyjątkowej licytacji dla WOŚP! Wokalistka pokaże coś, co na co dzień jest niedostępne

2023-01-10 11:19

Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Coraz popularniejsze wśród gwiazd stało się wystawianie na licytację spotkania ze sobą - w formie obiadu czy kolacji. Paula Karpowicz (Topky) postanowiła wystawić jednak coś, co dla fanów może być prawdziwym rarytasem.

Spotkanie z Paulą Karpowicz

Piękna wokalistka zaprasza do licytacji w szczytnym celu. Paula Karpowicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Wspólnie z Angeliką Żmijewską współtworzy zespół Topky, który powstał po odejściu dziewczyn z Top Girls. Dziewczyny od ponad roku świetnie radzą sobie na scenie, zarówno we własnych produkcjach, jak i w duetach z innymi artystami. Wydany wspólnie z MiłymPanem i zespołem Defis "Jeden Taniec Jedna Noc" przez wiele tygodni nie schodził ze szczytu Best Listy radia VOX FM. Nic więc dziwnego, że fani marzą, by dziewczyny spotkać na żywo. Okazję do tego będzie mieć zwycięzca licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, o której Karpowicz mówi na swoim Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz pozuje na ściance z narzeczonym "za rok wystąpisz z obrączką"

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Do wylicytowania będzie spotkanie ze mną na planie naszego tego teledysku, który najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie. Myślę, że jest to o wiele ciekawsza propozycja niż kolacje albo inne rzeczy, które już były z moim udziałem. Zaproszę Was na plan zdjęciowy, pokażę osobom, które wylicytują to spotkanie jak to wygląda od kuchni, zrobimy sobie jakieś fajne zdjęcia.

Link do licytacji znajdziecie tu: Spotkanie na planie teledysku z Paulą z Topky