Paula Karpowicz z Topky znowu szaleje! Jej fani dostaną od niej naprawdę drogi prezent

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz Paula Karpowicz z Topky znowu szaleje! Jej fani dostaną od niej naprawdę drogi prezent

disco polo

Paula Karpowicz z Topky znowu szaleje! Jej fani dostaną od niej naprawdę drogi prezent

2024-02-09 14:26

Czegoś takiego w wydaniu innych gwiazd disco polo chyba jeszcze nie było! Paula Karpowicz postanowiła mocno zaszaleć i dać swoim fanom podarunek, który jest wiele wart. Jednak nie każdy może go dostać. Należy bowiem spełnić pewien warunek. Biorąc jednak pod uwagę korzyści - warto poświęcić kilka minut.

Paula Karpowicz z Topky znowu TO zrobiła!

Gwiazdy disco polo mają przeróżne sposoby na promowanie swojej muzyki. Jedni bardzo mocno udzielają się na Instagramie, inni prowadzą transmisje na żywo na Tik Toku. Są tez i tacy, którzy stwierdzają, że nie będą robić nic poza koncertami, a fani sami odnajdą ich kawałek. Do tej ostatniej grupy z pewnością nie należy Paula Karpowicz, która znalazła nietypowy sposób na promocję nowego utworu zespołu Topky. Jak wiecie już z voxfm.pl nowy numer Topek, które tworzy Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, będzie miał swoją premierę 14 lutego. To właśnie wtedy usłyszymy nowość "Nie liczy się nic", w którym Paula Karpowicz wcieli się w rolę sprzątaczki Andzi, która będzie jej szefową. Teraz "like a boss" czuje się jednak Paula Karpowicz, która ma dla fanów drogi prezent.

Tak wyglądał ślub Pauli Karpowicz

Paula Karpowicz rozda fanom kasę

Przy okazji nowego numeru zespołu Topky, Paula Karpowicz stwierdziła, że zaoferuje fanom pewną zabawę. Ci muszą nagrać Tik Toka do fragmentu nowego kawałka Topek "Nie liczy się nic" i go udostępnić. Paula ze wszystkich filmów wybierze najciekawszy, a do jego zwycięzcy popłynie 1000 złotych. Czy to nie brzmi, jak plan idealny? Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy Topky mają jakiś prezent dla swoich fanów. Pieniądze Paula Karpowicz rozdawała im już w przeszłości. Dużym wzięciem cieszyły się też telefony. Trzeba przyznać, że to ciekawy sposób na promocję utworu. Czy się sprawdzi? Trzymamy kciuki i życzymy dziewczynom powodzenia z nowy kawałkiem, który zapowiada się naprawdę nieźle!