Paula i Paweł Love Island 6.

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Paweł wciąż ma za złe Pauli to jak go potraktowała w Love Island?

Paweł z Love Island 6. wbija szpilkę byłej partnerce z programu? "Chciałbym lepiej trafić"

2023-01-25 14:26

Szósta edycja Love Island. Wyspa Miłości na pewno zapadła fanom w pamięć, ze względu na liczne kontrowersje wokół uczestników. Nic dziwnego, że żywo interesują się ich losami po zakończeniu programu. Czy Paweł wciąż nie może wybaczyć tego co zrobiła mu Paula?

Paula i Paweł Love Island 6.

Tworzyli parę idealną do czasu Casa Amor. Paula i Paweł wydawali się jedną z najsilniejszych relacji szóstej edycji Wyspy Miłości. Ogromnym zaskoczeniem była jej decyzja, by zostawić swojego dotychczasowego partnera i wejść w relację z Patrykiem. Ostatecznie Paweł nie wszedł w żaden nowy związek i opuścił program na własne życzenie. Widzowie podejrzewali go, że po opuszczeniu willi związał się z prowadzącą Karoliną Gilon. Tych plotek jednak nigdy oficjalnie nie potwierdzili.

Uczestnik emitowanego przez Polsat reality show udostępnił na swoim Instagramie okienko do zadawania pytań. Ponieważ zbliża się 7. edycja Love Island i trwają castingi, nic dziwnego, że fani pytają go o ewentualny udział w kolejnym sezonie. Jedno z nich brzmiało "Chciałbyś jeszcze raz przeżyć przygodę na Love Island :D"

CZYTAJ TAKŻE: Karolina Gilon podkręca plotki o związku z uczestnikiem Love Island 6? Paweł był z nią w górach

Wesele Marzeń z VOX FM 2023
No jasne! Tylko chciałbym lepiej trafić

- napisał Paweł ilustrując odpowiedź zdjęciem z... Paulą! Przypomnijmy, jej relacja z Patrykiem rozpadła się chwilę po opuszczeniu programu. Aktualnie jest ona w związku z uczestnikiem drugiej edycji Love Island Mikołajem Cieślą. Z kolei Patryk znalazł pocieszenie w ramionach Natalii, która na Wyspie Miłości była związana z "Oszustem z Love Island" czyli Danielem.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?