Pierwsza Zmiana w Poznaniu

i

Autor: VOX FM Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec w programie na żywo z Poznania

Pawelec sprzedaje buty?! Posłuchaj jak Pierwsza Zmiana budzi Poznań przed Najlepszym Koncertem Świata

2022-05-20 11:23

"Towar macany należy do macanta" zachęcał Pawelec mieszkańca Poznania, któremu próbował... sprzedać swoje buty! A dokładnie sandały. Najlepszy Koncert Świata już dziś wieczorem, ale od rana nasza ekipa grasuje po mieście. Posłuchaj Pierwszej Zmiany w stolicy Wielkopolski.

"Ludzie, ludzie oszalałem! Taka okazja się już nie wydarzy"

Panowie z Pierwszej Zmiany nie od dziś słyną z ekscentrycznych pomysłów. Nie inaczej było podczas piątkowego poranka nadawanego na żywo z Poznania, który jest pierwszym przystankiem na tegorocznej trasie Najlepszych Koncertów Świata. Paweł Pawelec próbował sprzedać mieszkańcom miasta swoje... buty.

A konkretnie sandały, które kupiła mu przez internet żona, ale okazały się za małe! Konrad Piwowarski oraz Norbert Bieńkowski przyglądali się temu z boku, jednocześnie pomagając koledze w tej trudnej misji. Posłuchajcie jak to wyglądało:

Pawelec sprzedaje buty - Pierwsza Zmiana VOX FM z Poznania

Najlepszy Koncert Świata 2022 - kalendarium koncertów?

  • 20.05 Poznań
  • 27.05 Rzeszów
  • 03.06 Radom
  • 10.06 Gdynia
  • 17.06 Olsztyn
  • 24.06 Warszawa

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - jaka będzie pogoda w Poznaniu? prognoza na piątek

Na sceniach zobaczycie w sumie ponad 30 artystów, głównie z branży disco polo. Wśród nich Boys, MIG, Stachursky, Playboys, Long & Junior, MiłyPan czy Daj to Głośniej. W każdym z miast koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 i potrwają do późnego wieczora. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

W Poznaniu widzimy się na Trybunach Ziemnych jeziora Malta. Warto być z nami od godziny 18:00 bo przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym Poranne Wyjce na żywo. O muzyczną rozgrzewkę zadba Krzysiek Skrzypkowski, który na żywo zza konsolety zagra dla Was numery znane z anteny radia VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja na żywo! Jak, gdzie i o której oglądać?

Pierwsza Zmiana z Poznania - Najlepszy Koncert Świata VOX FM
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?