Poznań prognoza na piątek 20 maja

i

Autor: screen/https://www.imgw.pl/ Cały dzień zapowiada się ciepły, momentami pochmurny. Czy będzie padał deszcz?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - jaka będzie pogoda w Poznaniu? prognoza na piątek

2022-05-19 10:30

Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie VOX FM! W Poznaniu w ten piątek zrobi się bardzo gorąco! I to nie tylko ze względu na to wydarzenie, bo również prognoza pogody jest bardzo obiecująca. Sprawdź pogodę nad jeziorem Malta w Poznaniu.

Ciepło, dużo słońca i trochę chmur

Według najbardziej aktualnych prognoz, pogoda na piątek (20 maja) wygląda bardzo obiecująco. Już o poranku, gdy ekipa Pierwszej Zmiany wyruszy, żeby na żywo budzić mieszkańców stolicy Wielkopolski, możemy spodziewać się blisko 20 kresek powyżej zera. Na niebie od rana przeważać będzie słońce.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - gdzie i jak oglądać transmisję

Do godziny 14:00 temperatura będzie stopniowo rosnąć, aż osiągnie wartość 28 stopni. Na niebie przybędzie też chmur, z których raczej padać nie powinno. Wysoka temperatura utrzyma się na pewno aż do wieczora. Około 18:00 na termometrach wciąż warości będą oscylować w okolicy 27 stopni, a zza chmur będzie wyglądało do nas słońce, którego zachodu spodziewać się możemy ok. 21:00.

CZYTAJ TAKŻE: Camasutra zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

Najlepszy Koncert Świata 2022 - kto, gdzie i o której?

Impreza w Poznaniu będzie pierwszą z tegorocznej trasy Najlepszych Koncertów Świata. Na Trybunach Ziemnych nad jeziorem Malta startujemy o 18:00 i będziemy rozgrzewać Was mnóstwem atrakcji oraz świetną muzyką ze sceny. Występy gwiazd rozpoczną się o 20:00.

Na scenie Najlepszego Koncertu Świata w Poznaniu wystąpią:

  • MIG
  • Luka Rosi
  • Camasutra
  • Topky
  • D-Bomb
  • Red Queen
  • Extazy
  • Szpilki
  • News

Śledźcie uważnie naszą stronę www.voxfm.pl oraz nasze media społecznościowe by być na bieżąco z Najlepszymi Koncertami Świata 2022. Tam również planujemy transmisje na żywo dla tych, którzy nie mogą pojawić się pod sceną. Szczegóły gdzie i jak oglądać znajdziecie tu [KLIK]

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?