Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

2022-05-18 12:59

Jezioro Maltańskie to wyjątkowe miejsce, bo znajduje się bardzo blisko centrum Poznania. Na co dzień poznanianki i poznaniacy bardzo chętnie spędzają tam czas w aktywny sposób. To właśnie tam odbędzie się pierwszy tegoroczny Najlepszy Koncert Świata!

Jezioro Malta w Poznaniu - jak dojechać?

Jezioro otaczają liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w okolicy jest też całoroczny stok narciarski, kolejka górska i tor saneczkowy. To także Tor Regatowym, na którym odbywa się wiele imprez sportowych. To tam odbywają się między innymi mistrzostwa w kajakarstwie czy wioślarstwie o randze europejskiej, a nawet światowej. I właśnie w tym wyjątkowym miejscu otworzymy oficjalnie tegoroczną trasę Najlepszych Koncertów Świata!

Nasza mobilna scena zlokalizowana będzie w okolicach stoku narciarskiego. Jeżeli na Najlepszy Koncert Świata przyjedziecie autem, najlepiej zaparkować na płatnym parkingu Malta Ski przy ulicy Wiankowej. Pierwsza godzina parkowania kosztuje 4 złote, każda kolejna 3.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań

Polecamy jednak przyjazd nad Maltę komunikację miejską. Najlepiej wysiąść na przystanku "Kopiec Wolności", na którym zatrzymuje się między innymi autobusowa linia nr 184. Jeżeli wolicie tramwaj, to wysiądźcie na przystanku "Baraniaka". Jednak w tym przypadku, żeby dotrzeć na w miejsce, w którym będzie odbywał się Najlepszy Koncert Świata będziecie musieli pokonać pieszo około 2 kilometrów. Trasa jest jednak bardzo przyjemna, bo skorzystać możecie z asfaltowej ścieżki przy samym jeziorze. Przy ładnej pogodzie nawet nie poczujecie, że pokonaliście taki dystans.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Camasutra zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kto zagra

Na Trybunach Ziemnych warto pojawić się już o godzinie 18:00. Pierwsza Zmiana w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać Was przed występami gwiazd. Zaprezentują się też dla Was na żywo jako Poranne Wyjce, śpiewając ulubione przeróbki. Towarzyszyć im będzie Krzysiek Skrzypkowski, który zza konsolety będzie odpowiadał za to, by przed koncertem nie zabrakło dobrej muzyki pod sceną.

CZYTAJ TAKŻE: "Poranne Wyjce" na żywo na Najlepszych Koncertach Świata! To już oficjalne

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?

Na scenie Najlepszego Koncertu Świata w Poznaniu wystąpią:

  • MIG
  • Luka Rosi
  • Camasutra
  • Topky
  • D-Bomb
  • Red Queen
  • Extazy
  • Szpilki
  • News

Śledźcie uważnie naszą stronę www.voxfm.pl oraz nasze media społecznościowe by być na bieżąco z Najlepszymi Koncertami Świata 2022.