Piękni i Młodzi Magdy Narożnej i Playboys znów łączą siły. Kiedy premiera nowego singla?

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Piękni i Młodzi Magdy Narożnej i Playboys znów łączą siły. Kiedy premiera nowego singla?

Disco polo

Piękni i Młodzi i Playboys znów łączą siły! Powtórzą swój sukces sprzed lat?

2023-05-30 19:50

“Rodzeństwo Disco” wraca do gry – tymi słowami Magda Narożna zapowiedziała nowy singiel, który nagrała wraz z zespołem Playboys. Czyżby oba zespoły szykowały powtórkę wielkiego hitu, jakim okazało się być “Wyśmienicie”?

Piękni i Młodzi Magdy Narożnej i Playboys znów w akcji. Oba zespoły cieszą się w Polsce niebywałą popularnością i odnoszą sukces za sukcesem. W 2015 roku po raz pierwszy połączyli siły, a owocem ich współpracy był entuzjastycznie przyjęty utwór “Wyśmienicie”. W sumie entuzjastycznie to dość spore niedopowiedzenie – hit po dziś dzień króluje na wszelkiej maści imprezach, a w serwisie YouTube może pochwalić się aż 37 milionami wyświetleń.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna w kontrowersyjnym duecie. “Nie wiem czy akurat jest się czym chwalić”

Piękni i Młodzi Magdy Narożnej i Playboys znów łączą siły. Kiedy premiera nowego singla?

Choć musieliśmy czekać na to kilka ładnych lat, wreszcie nadchodzi – kolejna kolaboracja obu zespołów. Zarówno tytuł utworu, jak i data jego premiery owiane są tajemnicą, ale wiemy jedno – będzie ogień. W social mediach pojawiły się pierwsze ujęcia z teledysku, za powstanę którego odpowiada firma Stykky Media. Już nie możemy doczekać się premiery!

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska