Piękni i Młodzi ze spektakularnym sukcesem. Magda Narożna i zespół mają powody do świętowania

i

Autor: Instagram.com/piekni.imlodzi.official Piękni i Młodzi ze spektakularnym sukcesem. Magda Narożna i zespół mają powody do świętowania

Piękni i Młodzi ze spektakularnym sukcesem. Magda Narożna i zespół mają powody do świętowania

2022-09-11 17:30

Zespół Piękni i Młodzi dzięki fanom odniósł spektakularny sukces. Magda Narożna i koledzy z grupy mogą świętować. Ich piosenka pod tytułem „Coraz bliżej” awansowała z 11 miejsca na pierwsze w 423 notowaniu Best Listy VOX FM. Kto pożegnał się z listą, kto jeszcze awansował a kto zaliczył spadek? Sprawdź, jak w tym tygodniu głosowali słuchacze VOX FM.

423 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył utwór „Coraz bliżej" zespołu Piękni i Młodzi. Jak pisaliśmy wyżej, Magda Narożna i jej grupa awansowała w tym tygodniu aż o 11 oczek. Sukces  formacji Piękni i Młodzi to niekoniecznie porażka, ale spadek zespołu Classic. Piosenka pod tytułem „Będę czekał” z pierwszego miejsca w poprzednim notowaniu, w tym zajmuje trzecie. Na drugiej pozycji bez zmian  - MiłyPan, Defis i Topky z kawałkiem „Jeden taniec, jedna noc”. W tym tygodniu solidny spadek zanotował zespół Playboys. Utwór pod tytułem „Bahamy, Morze, Miami” zleciał z trzeciego miejsca na dziewiąte. Z Best Listy VOX FM  wypadają: „Lecimy” – Bayera oraz „Jedna chwila” zespołu Szpilki. W propozycjach pojawiły się m.in.: „I'm Good (Blue)” David Guetta feat. Bebe Rexha, „Graj, Graj, Graj” – Racisova. Pełne 423 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) znów kusi. Wokalistka zrzuciła ubrania i weszła do rzeki [GALERIA]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Piękni i Młodzi TI AMO