Norbert, Pawelec i Konrad bez cenzury w „PIERWSZA ZMIANA SHOW”. Nowy program VOX FM już wkrótce

i

Autor: VOX FM

Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Kto będzie gościem czwartego odcinka?

2021-10-22 6:38

Pierwsza Zmiana Show to program, po którym możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego. Prowadzący Pierwszą Zmianę VOX FM tym razem bez żadnych ograniczeń przepytują gwiazdy i stawiają przed nimi wyzwania. Gościem kolejnego odcinka będzie wokalista,, który sprawia, że fankom szybciej bije serce, a fanom nogi same rwą się do tańca.

Czwarty odcinek programu Pierwsza Zmiana Show przyniesie zaskakujące wyzywania. Gościem Konrada, Norberta i Pawelca będzie Karol Zawrotniak czyli  Defis. Podobnie, jak w przypadku show z udziałem Marcina Millera – cały odcinek z liderem zespołu Boys do obejrzenia tutaj – możecie spodziewać się koncertu i nieoczywistych aranżacji. Zespół Defis znany jest fanom disco polo z takich piosenek, jak m.in. „Piękny sen” czy „Róże”. Największy hit śpiewany przez Karola Zawrotniaka to bez wątpienia „Niespotykany kolor”. Jak wokalista poradzi sobie w ogniu pytań Pawelca, Konrada i Norberta? Przekonamy się już w piątek! Drugi odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM 29 października o 19 na voxowym kanale na YouTube oraz na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Tego się nie spodziewaliśmy. Przetestowaliśmy zestaw Maty. Czego w naszej paczce zabrakło? [WIDEO]

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w szpitalu i sytuacja jest poważna. Nie powstrzyma mnie to jednak przed złożeniem pozwu o rozwód! Faktycznie, dokumenty składamy już 3 raz. Ale tym razem więcej szans nie będzie! Kim jestem?