Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Kto będzie gościem czwartego odcinka?

2021-10-22 6:38 AM.
Norbert, Pawelec i Konrad bez cenzury w „PIERWSZA ZMIANA SHOW”. Nowy program VOX FM już wkrótce
Autor: VOX FM Norbert, Pawelec i Konrad bez cenzury. Pierwsza Zmiana Show VOX FM to najbardziej nieobliczalny program tej jesieni

Pierwsza Zmiana Show to program, po którym możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego. Prowadzący Pierwszą Zmianę VOX FM tym razem bez żadnych ograniczeń przepytują gwiazdy i stawiają przed nimi wyzwania. Gościem kolejnego odcinka będzie wokalista,, który sprawia, że fankom szybciej bije serce, a fanom nogi same rwą się do tańca.

Czwarty odcinek programu Pierwsza Zmiana Show przyniesie zaskakujące wyzywania. Gościem Konrada, Norberta i Pawelca będzie Karol Zawrotniak czyli  Defis. Podobnie, jak w przypadku show z udziałem Marcina Millera – cały odcinek z liderem zespołu Boys do obejrzenia tutaj – możecie spodziewać się koncertu i nieoczywistych aranżacji. Zespół Defis znany jest fanom disco polo z takich piosenek, jak m.in. „Piękny sen” czy „Róże”. Największy hit śpiewany przez Karola Zawrotniaka to bez wątpienia „Niespotykany kolor”. Jak wokalista poradzi sobie w ogniu pytań Pawelca, Konrada i Norberta? Przekonamy się już w piątek! Drugi odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM 29 października o 19 na voxowym kanale na YouTube oraz na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Tego się nie spodziewaliśmy. Przetestowaliśmy zestaw Maty. Czego w naszej paczce zabrakło? [WIDEO]

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w szpitalu i sytuacja jest poważna. Nie powstrzyma mnie to jednak przed złożeniem pozwu o rozwód! Faktycznie, dokumenty składamy już 3 raz. Ale tym razem więcej szans nie będzie! Kim jestem?