Playboys z premierą prosto z Miami. Biodra poszły w ruch! „Tak już zostanie” to najlepszy kawałek do tańca „przytulańca”?

i

Autor: Youtube.com/Vanila Records Playboys z premierą prosto z Miami. Biodra poszły w ruch! „Tak już zostanie” to najlepszy kawałek do tańca „przytulańca”?

Playboys z premierą prosto z Miami. Biodra poszły w ruch! „Tak już zostanie” to najlepszy kawałek do tańca „przytulańca”?

2022-04-28 10:55

Zespół Playboys zaskoczył fanów zmianą stylu. Najnowszy kawałek pod tytułem „Tak już zostanie” odbiega od klasycznego disco. Dźwięki latino wprawiają biodra w ruch, a według fanów - „Teraz już wiadomo przy jakim utworze najlepiej przytulać się z drugą połówką”.

Playboys przywołuje lato spokojnie ale zmysłowo. Najnowsza piosenka pod tytułem „Tak już zostanie” jest utrzymana w klimacie latino. Kawałka można było posłuchać jeszcze przed premierą w VOX FM. Teraz razem z teledyskiem trafił do sieci. Klip był nagrywany w Miami przy okazji trasy koncertowej zespołu Playboys w USA. W wideo są piękne kobiety, plenery oraz zespół, a lider grupy - Kuba Urbański - rusza biodrami tak, jakby wziął kilka lekcji bachaty. Dla fanów taka zmiana stylu to pozytywne zaskoczenie.

ZOBACZ TEŻ: Hit zespołu Playboys w nowej wersji! Kawałek „Czy pamiętasz jak” w remiksie Charisa lepszy od oryginału?

- Zdecydowanie za mało takich utworów! Więcej, więcej!

- Dobre latino panowie!

- Teraz już wiadomo przy jakim utworze najlepiej przytulać się z drugą połówka niezależnie czy to partner czy 0,7 ?❤️ na to czekałam ❤️ rewelacja ❤️?

- Jest sztos !  Dostałam gęsiej skórki ❤️ - komentują internauci.

QUIZ. Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."
Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"