Norbert Bieńkowski i jego żona mieli wesele jak z bajki

i

Autor: VOX FM

"Podobno ktoś się kąpał w nocy w fontannie" Norbert Bieńkowski szczerze o swoim weselu

2023-02-09 13:03

Zaginiona marynarka znanego DJ-a, Elvis Presley na pierwszym tańcu i goście kąpiący się w fontannie. Norbert Bieńkowski z Pierwszej Zmiany VOX FM wspomina swoje wesele jako imprezę pełną wrażeń. Co jeszcze wydarzyło się na przyjęciu ślubnym znanego prezentera?

Wesele Marzeń z VOX FM - Norbert Bieńkowski wspomina swoje przyjęcie

Wyjątkowe, taneczne i męczące - tak w trzech słowach opisuje swoje wesele prezenter Pierwszej Zmiany VOX FM Norbert Bieńkowski. Choć od tego wydarzenia minęło już kilka lat, to wciąż niektóre wspomnienia wywołują duży uśmiech na jego twarzy. Choćby moment, w którym jeden z goci postanowił wykąpać się w fontannie. Inny z kolei poszedł do pokoju w nieswojej marynarce. Pech chciał, że była to akurat własność DJ-a. Zdaniem Norberta wesele to prede wszystkim dużo rzeczy do ogarnięcia, szczególnie dla Panny Młodej:

Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu

Nie wiem jak u innych, ale u mnie to żona była bardziej zaangażowana w przygotowania... to była nasza wspólna decyzja

Co jeszcze wydarzyło się na weselu Norberta Bieńkowskiego? Zobaczcie sami. A my przypominamy, że wciąż możecie zgłaszać się wraz ze swoją drugą połówką do naszej akcji, w której wygrać można występ MiłegoPana lub Skolima na Waszym przyjęciu. Szczegóły znajdziecie tutaj: Wesele Marzeń z VOX FM.

Sonda
Marzysz o występie gwiazdy na weselu?

Nowości disco polo 2023! Najlepsze premiery tego roku