Pogrzeb Patrycji Widery. ROXAOK dodała poruszający wpis

i

Autor: Facebook.com/Roxana Orłowska

disco polo

Pogrzeb Patrycji Widery. ROXAOK dodała poruszający wpis

2023-11-17 12:27

Patrycja Widera nie żyje - ta wiadomość kilka dni temu wstrząsnęła polskim Internetem. Znana influencerka odeszła w wieku zaledwie 24 lat. W piątek, 17 listopada odbył się jej pogrzeb, w którym udział wzięli najbliżsi Patrycji i jej przyjaciele. Bliska jej ROXAOK dodała w związku z tą uroczystością wpis do sieci, który chwyta za serce.

Patrycja Widera nie żyje. Pogrzeb influencerki

Wiadomość o tym, że Patrycja Widera nie żyje do głębi poruszyła polskich internautów. Nikt nie spodziewał się bowiem tak dramatycznych informacji o młodej, zaledwie 24-letniej influencerce. Tym bardziej, że jeszcze na kilka godzin przed śmiercią dziewczyna dodała w swoich social mediach zdjęcie ze szpitala. Patrycja Widera była popularna na TikToku. Mogliśmy też usłyszeć jej działania muzyczne. Kilka lat temu nagrała z Kamilem Kossakowskim z DiscoBoys piosenkę "Wyrąbane", która zgromadziła ponad 2,5 miliona wyświetleń. Na Tiktoku śledziło ją ponad 1,5 miliona osób. Na Instagramie ponad 132 tysiące. Dlatego 8 listopada wiadomość o śmierci influencerki zaskoczyła wszystkich. W piątek, 17 listopada odbył się pogrzeb Patrycji Widery. Ten miał miejsce w Bazylice Piekarskiej w Piekarach Śląskich. W uroczystości wzięli udział popularni internetowi twórcy, m.in. ROXAOK, która dodała do sieci wzruszający wpis.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Pogrzeb Patrycji Widery. ROXAOK we wzruszających słowach

W pożegnaniu Patrycji Widery wzięło udział wielu internetowych twórców, którzy działali razem z nią w sieci. Wśród nich była m.in. Roxana Orłowska działająca pod pseudonimem ROXAOK. Na kilka godzin przed pogrzebem znanej influencerki dodała poruszający wpis do sieci. ROXAOK poinformowała swoich fanów "z wielkim smutkiem" o tym, że będzie uczestniczyła w pożegnaniu jej ukochanej koleżanki. Zwróciła się z prośbą o uszanowanie jej prywatności niepytanie o odczucia w związku ze śmiercią Patrycji. Poinformowała też, że będzie w tym dniu niedostępna w mediach społecznościowych, by przeżyć to wydarzenie na swój sposób. Podkreśliła jednocześnie, że to wszystko jest dla niej niezwykle trudne. Patrycję Widerę w swoich social mediach pożegnał też m.in. influencer Sebastian Kowalczyk.