Pokaż Na Co Cię Stać

i

Autor: VOX FM

Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. Kto wygra 20 tys. zł? Zdecyduj czyj talent zasługuje na nagrodę

2022-08-22 18:24

Finałowa dziesiątka wybrana, a zgłoszenia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. W piątek 26 sierpnia poznamy zwycięzcę konkursu Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. O tym, kto zdobędzie nagrodę główną – 20 tys. zł, zdecydują słuchacze. Kto powalczy o pieniądze w zabawie VOX FM i jak głosować?

Pokaż Na Co Cię stać z VOX FM to zabawa dla słuchaczy, którzy mają talent i chcą się nim pochwalić. Przez ostatnie dwa miesiące do redakcji dotarło mnóstwo nagrań wideo, zdjęć i wiadomości, w których każdy prezentował to, co potrafi najlepiej. Wiedzieliśmy, że nasi słuchacze są niesamowicie zdolni, ale to co się wydarzyło, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Po setkach godzin odsłuchów, oglądania wideo i burzliwych dyskusji wytypowaliśmy finałową dziesiątkę.

ZOBACZ TEŻ: Szpilki z gorącą premierą „Pokaż na co Cię stać”. Fani: lepsze niż nowe Top Girls

Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. Kto wygra 20 tys. zł? Poznaj finałową dziesiątkę

Wśród szczęśliwców, którzy dotarli do finału Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM i mają okazję powalczyć o 20 tys. zł jest 10 osób. To Kacper z Radomia i jego wykonanie piosenki „Lonely”, Artur z Łodzi i jego freestyle na skrzypcach, Kuba, który ma 9 lat i rapuje o szkole, Bartek z Poznania i jego rzeźby, śpiewająca Amelia z Rdzawki, Artur z Władysławowa i jego wykonanie „Ostatni raz zatańczysz ze mną", Kamil z Krakowa, którego pasją jest garncarstwo, Natalia z Wrocławia śpiewająca „Chciałem być", Magda z Zielonej Góry, która prasuje z zamkniętymi oczami i Małgorzata ze Skórzewa grająca na pianinie. O tym, kto z nich zdobędzie nagrodę zdecydują słuchacze.

NIE PRZEGAP: MiG, Spontan i Discoboys szykują nowość disco polo. „Schodki nad Wisłą” to będzie hit?

Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM – finał. Jak głosować?

O tym, kto wygra 20 tys. zł w Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM decydują słuchacze. Każdy może oddać głos na swojego faworyta na stronie internetowej pokaz.voxfm.pl. Tutaj można także obejrzeć poszczególne filmy i docenić talent. Głosowanie trwa do czwartku, 25 sierpnia.

Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. Kiedy jest finał?

Finał Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM odbędzie się dzień po zakończeniu głosowania. O tym, kto zdobędzie 20 tys. zł przekonamy się w piątek 26 sierpnia na antenie VOX FM. Słuchaj uważnie już od rana.

Sonda
Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. Kto wygra 20 tys. zł?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach