Szpilki z gorącą premierą „Pokaż na co Cię stać”. Fani: lepsze niż nowe Top Girls

2022-05-28 16:44 AM.
Kadr z teledysku  „Pokaż na co Cię stać” zespołu Szpilki
Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Kadr z teledysku „Pokaż na co Cię stać” zespołu Szpilki

Wakacyjna nowość zespołu Szpilki została gorąco przyjęta przez fanów. Piosenka pod tytułem „Pokaż na co Cię stać” zachwyciła internautów melodią, tekstem, wokalem oraz teledyskiem. Niektórzy, w komentarzach posunęli się nawet do porównań z najnowszym utworem zespołu Top Girls.

„Pokaż na co Cię stać” to nowość zespołu Szpilki. Piosenkę można było usłyszeć jeszcze przed premierą w VOX FM. Już wtedy fani Mileny, Klaudii oraz Marleny komentowali, że kawałek bardzo im się podoba. Melodia, która wpada w ucho i uzupełniające się wokale dziewczyn to klucz do sukcesu. Teraz, gdy w sieci pojawił się teledysk internauci zachwycają się także obrazem.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls z premierą „Nie wahaj się”. To najlepszy kawałek w nowym składzie?

- Fajna piosenka oraz teledysk i jak zawsze bombowe dziewczyny.

 - Co piosenka, to lepsza od poprzedniej. Chociaż wszystkie utwory Szpilek to petardy;) po raz kolejny teledysk na wysokim poziomie ;)

- Uwielbiam Wasze wokale, które tak cudownie się uzupełniają! Super kompozycja, fantastyczny utwór, piękne stylizacje plus naprawdę świetny teledysk! ❤️❤️ Zawsze warto czekać na Waszą muzykę, aby później móc z radością jej słuchać!  - komentują internauci.

Niektórzy fani, postanowili porównać nowość zespołu Szpilki do innej grupy – „lepsze niż nowe Top Girls” – czytamy w jednym z komentarzy. Dla wyjaśnienia: „nowe Top Girls” to piosenka pod tytułem „Nie wahaj się”. Czy faktycznie „Pokaż na co Cię stać” zespołu Szpilki jest lepsze? Każdy musi ocenić sam. Teledysk i piosenka poniżej.

QUIZ. Znane utwory polskich wokalistek! Przyporządkuj właściwy tytuł

Pytanie 1 z 15
W której piosence Doda śpiewała, iż "każdy na początku wierzy, że jest dla niego plan"?
Najlepszy Koncert Świata 2022 Poznań. Zobacz wideo z imprezy VOX FM
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany