Top Girls z premierą „Nie wahaj się”. To najlepszy kawałek w nowym składzie?

i

Autor: YouTube.com/Disco Polo Lajf Top Girls z premierą „Nie wahaj się”. To najlepszy kawałek w nowym składzie?

Top Girls z premierą „Nie wahaj się”. To najlepszy kawałek w nowym składzie?

2022-04-18 11:51

„Nie wahaj się” to najlepsza piosenka zespołu Top Girls? Według wielu fanów najnowszy kawałek, to hit, jakiego do tej pory nie było. Justyna, Natalia i Kasia zachwyciły premierą.

„Nie wahaj się” to nowość zespołu Top Girls. Piosenki jeszcze przed premierą można było posłuchać w VOX FM.

„Ten utwór, który miałem okazję słuchać wczoraj w całości na Vox FM, podbił moje serce. Justyna, Natalia i Kasia wykonały dobrą robotę. Nawet nie zawahałem się obejrzeć teledysku w postaci animacji, które przedstawiają początki nowego trio do dziś. Z Top Girls na bieżąco" - skomentował jeden z internautów.

Kawałek miał premierę w pierwszy dzień świąt wielkanocnych, dokładnie 17 kwietnia. Do piosenki nie ma tradycyjnego teledysku. Dziewczyny z  Top Girls zdecydowały się na animacje ze swoimi zdjęciami, co bardzo spodobało się fanom. Internauci uznali także, że „Nie wahaj się” to najlepsza piosenka TOP Girls w nowym składzie. Przypomnijmy, że we wrześniu 2021 z grupy odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Do Justyny Lubas dołączyły Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura.

ZOBACZ TEŻ: Seksowne wokalistki Top Girls na Florydzie. Ale ciała! [GALERIA]

- Teledysk z waszymi zdjęciami świetny pomysł, a piosenka wpada w ucho.

-Dobra, to jest Wasza najlepsza piosenka z nowego składu. Szkoda, że nie ma teledysku.

- Rewelacyjna piosenka i teledysk stworzony z foto albumu fantastycznych zdjęć, aranż to prawdziwy majstersztykGratulacje dziewczyny za stworzenie tak genialnego klubowego kawałka i dla Toca Bass za aranż.  

- Jesteście najlepsze! - komentują internauci.

Top Girls w nowym składzie wydały takie kawałki jak: „Fake Love” , „Było minęło”, „Dotyk twój”, „Róże i różowe tulipany” , „Miłością pijana” i „Rumieńce” a także „Nie wahaj się”.

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej:
TOP GIRLS Wykon