Programy rozrywkowe

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz – Małgorzata Rozenek-Majdan gwiazdą nowego programu TVN-u

2024-02-29 0:31

W programie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Przyjmując wyzwania, rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, “bez filtra”.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz – Małgorzata Rozenek-Majdan gwiazdą nowego programu TVN-u

W “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan podejmie ekstremalne wyzwania, rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Od momentu startu przygotowań do pojedynków, jej grafik wypełniają katorżnicze treningi, wielogodzinne sesje ćwiczeń czy sprawdzające granice wytrzymałości, obozy sportowe. Codziennym niezbędnikiem staje się natomiast hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura. Czy Małgorzacie uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?

A na czym konkretnie będzie polegał program? Wspomniani rywale “Perfekcyjnej” będą znanymi osobistościami ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Oni też będą zmuszeni sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

SPRAWDŹ TEŻ: “Czas na Show. Drag Me Out” to pierwszy taki program w Polsce. O co w nim chodzi?

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie “Nie zrobię czelendżu!”...?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz – kiedy premiera programu?

Program “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” zadebiutuje na antenie TVN już w kwietniu (dokładna data nie jest jeszcze znana) i będzie liczył łącznie 6 odcinków.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska