Programy rozrywkowe

“Czas na Show. Drag Me Out” to pierwszy taki program w Polsce. O co w nim chodzi?

2024-02-28 23:24

“Drag Me Out”, czyli Czas na Show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Już na początku marca scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara – sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną Królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem?

Czas na Show. Drag Me Out – uczestnicy i zasady. O co chodzi w nowym programie TVN-u?

“Czas na Show. Drag Me Out” to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji, który przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Uczestnikami programu są:

 • Tomasz Karolak,
 • Michał Mikołajczak,
 • Tadeusz Mikołajczak,
 • Kamil Szymczak,
 • Marcin Łopucki,
 • Dariusz Zdrójkowski.

Przez najbliższych sześć tygodni będziemy towarzyszyć im w tej przygodzie, a przy okazji zobaczymy ich drugą twarz – tę lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Uczestnicy będą bowiem musieli zderzyć swoje męskie “ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności.  Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej “lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

SPRAWDŹ TEŻ: “The Traitors. Zdrajcy” podbije serca widzów? O czym jest program i kiedy go oglądać? Wyjaśniamy!

Czas na Show. Drag Me Out – mentorki

W gronie mentorek, które będą przygotowywać uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę, znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce:

 • Himera,
 • Gąsiu,
 • Shady Lady,
 • Ciotka Offka,
 • Adelon,
 • Twoja Stara.

Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

Czas na Show. Drag Me Out – prowadząca i jury

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. W roli prowadzącej spełniać się będzie zaś piosenkarka i aktywistka Mery Spolsky.

Czas na Show. Drag Me Out – premiera i emisja. O której oglądać program?

“Czas na Show. Drag Me Out” emitowany będzie od wtorku 5 marca o 21:35 w TVN i Playerze.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby