Karolina Bielawska

i

Autor: screen/Instagram @karolinabielawska

Polka Miss World 2021! Kim Jest Karolina Bielawska? Instagram

2022-03-17 11:25

Polka najpiękniejszą kobietą świata! Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej, która ten sam tytuł zdobyła w 1989 roku. Kim jest zdobywczyni korony?

Karolina Bielawska to nazwisko, które dziś jest na ustach całego świata. Nic dziwnego - młodziutka Poka odniosła sukces, na który czekaliśmy 33 lata. W finale Bielawska pokonała Shree Saini ze Stanów Zjednoczonych i Olivię Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej. Najpiękniejszą kobietę świata wybrano spośród reprezentantek 40 krajów.

Kim jest najpiękniejsza kobieta świata?

Urodzona w 1999 roku w Łodzi Karolina Bielawska mierzy 179 cm. Nie tylko uroda, ale też wiedza jest jej mocną stroną, bo licencjat broniła na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Obecnie kontynuuje edukację na tej samej uczelni studiując Master of Business Studies na International Faculty of Engineering.

Z kolei w czasie wolnym podróżuje i na koncie ma już ponad 30 odwiedzonych krajów. Jak sama przyznaje - uwielbia przyglądać się lokalnym społecznościom. Dodatkowo działa też społecznie i charytatywnie.

23-latka prywatnie jest córką byłego już prezesa klubu ŁKS Łódź Łukasza Bielawskiego. W mediach społecznościowych zespół już skomentował sukces miss. "My to wiedzieliśmy od dawna, a teraz wie już cały świat." czytamy we wpisie na Twitterze.

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]