Pomożemy Ci otworzyć biznes na nowo! Rusza akcja „Wielkie otwarcie z VOX FM”!

i

Autor: VOX FM Pomożemy Ci otworzyć biznes na nowo! Rusza akcja „Wielkie otwarcie z VOX FM”!

Pomożemy Ci otworzyć biznes na nowo! Rusza akcja „Wielkie otwarcie z VOX FM”!

2021-05-13 10:54

Ostatni czas był trudny dla wielu branż dlatego czas na nowe, czas na „Wielkie otwarcie z VOX FM”! Pomożemy Ci otworzyć biznes na nowo! Prowadzisz restaurację, siłownię, salon fryzjerski, jesteś przednikiem, masz pensjonat? Pochwal się naszym słuchaczom! W czym możemy pomóc? Sprawdź!

Wiemy, że ostatnie miesiące były dla Was trudne, a Wy robicie fantastyczne rzeczy dlatego pytamy: Jak możemy pomóc? Napiszcie i opowiedzcie o swoim biznesie w VOX FM! Rusza akcja „Wielkie otwarcie z VOX FM”! Każdego dnia na naszej antenie będziecie mogli pochwalić się swoją działalnością – serwujecie najlepszą kawę, najlepiej rozbijacie schabowe, jesteście bezkonkurencyjni w spalaniu kalorii, albo wasz pensjonat słynie z niepowtarzalnego klimatu? Powiedzcie o tym innym za naszym pośrednictwem! Pomożemy otworzyć twój biznes na nowo! Niektórych z was nawet odwiedzimy i dorzucimy się do otwarcia! Jak się zgłosić?

„Wielkie otwarcie z VOX FM”! - jak zgłosić się do akcji?

Żeby zgłosić się do akcji "Wielkie otwarcie z VOX FM" nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej. Zgłoszenie możesz wysłać także wtedy, gdy jesteś pracownikiem miejsca, na którym Ci zależy. W specjalnym formularzu na wielkieotwarcie.voxfm.pl i odpowiedz na pytanie, jak możemy Ci pomóc i czekaj na telefon z VOX FM! Prawda, że proste? Napisz i działaj z nami na nowo!

Najlepszy Koncert Świata