Power Play i Iwona Węgrowska we wspólnym kawałku. To dobry pomysł?

i

Autor: Instagram.com/sylwek_powerplay Power Play i Iwona Węgrowska we wspólnym kawałku. To dobry pomysł?

Power Play i Iwona Węgrowska we wspólnym kawałku. To dobry pomysł?

2021-06-22 10:59

„Nas dwoje” taki tyłu będzie nosiła najnowsza piosenka zespołu Power Play. Tym razem Sylwek Gazda zaprosił do współpracy Iwonę Węgrowską znaną m.in. z piosenki „Pokonaj siebie”. Kiedy premiera?

Wiadomość o wspólnym projekcie zespołu Power Play i Iwony Węgrowskiej z pewnością zaskoczyła niejednego fana diso polo. Sylwek Gazda, lider popularnej formacji, pierwszy raz zdecydował się na współpracę z kimś spoza sceny polskiej muzyki tanecznej. Iwona Węgrowska może poszczycić się czterooktawową skalą głosu. Jej kariera rozkręciła się w 2008 roku dzięki wspólnej piosence z zespołem Feel - „Pokonaj siebie". Internauci nie mogą doczekać się efektów współpracy.

- Coś czuję że to będzie petarda znając możliwości Pani Węgrowskiej. Nie mogę się doczekać???

- Piękny ,mocny głos damski do Pana świetnego wokalu?Szykuje się sztos?

- Już nie mogę się doczekać zapowiada się coś ciekawego ?? - tak internauci komentują wiadomość o duecie Power Play i Iwona Węgrowska.

Piosenka zespołu Power Play i Iwony Węgrowskiej nosi tytuł „Nas dwoje”. Sylwek Gazda nie zdradza dokładnej daty premiery, wiadomo jedynie, że „niebawem". Ale do sieci trafiło już kilka fotek z planu teledysku. Zobacz poniżej.

Największy Stadion Świata VOX FM

QUIZ. To były hity! Sprawdź, czy pamiętasz te programy rozrywkowe. Tylko niektórym udaje się zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Reality show emitowane na antenie Polsatu. Polegało na pracy we wrocławskim lokalu gastronomicznym i zrobieniu jak najwyższego dziennego utargu