Jest „Mama ostrzegała” będzie też „Dlaczego tato”. Daj To Głośniej zapowiada premierę

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Jest „Mama ostrzegała” będzie też „Dlaczego tato”. Daj To Głośniej zapowiada premieręJest „Mama ostrzegała” będzie też „Dlaczego tato”. Daj To Głośniej zapowiada premierę

Jest „Mama ostrzegała” będzie też „Dlaczego tato”. Daj To Głośniej zapowiada premierę

2021-06-21 17:55

Twórcy hitu „Mama ostrzegała” w 2019 roku szturmem zdobyli szczyty list przebojów. Piosenka miała primerę w Dzień Matki. Podobnie będzie z utworem, którego bohaterem jest ojciec. Niebawem do sieci trafi teledysk do piosenki pod tytułem „Dlaczego tato”.

„Dlaczego tato” to utwór, który znalazł się na debiutanckiej płycie zespołu Daj To Głośniej pod tytułem „Folk disco”. Album ukazał się 26 maja 2021, dokładnie dwa lata od premiery piosenki „Mama ostrzegała” (ten hit również znajduje się na krążku). Ostatnim singlem zapowiadającym krążek był kawałek pod tytułem „Uciekaj dziewczyno". Teledysk ma już ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube. Kolejnym utworem, który doczekał się klipu jest „Dlaczego tato”. Premiera, jak informuje Daj To Głośniej, lada dzień.

 - Kolejna premiera w "Dzień Ojca" chociaż chyba lepiej było by powiedzieć "Dzień Taty" - jak pewnie się większość już domyśla będzie to teledysk do piosenki "DLACZEGO TATO". Zatem już teraz zapraszamy, zapiszcie sobie tą datę 23.06.2021 o godz. 17:00 na naszym kanale YouTube - czytam na Instagramie Daj To Głośniej.

Oprócz informacji o premierze zespół Daj To Głośniej opyblikował kilka zdjęć z planu teledysku do piosenki "Dlaczego tato". Zobacz poniżej.