Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską. „Nas dwoje” już w sieci!

i

Autor: YouTube.com/ formacjapowerplay Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską. „Nas dwoje” już w sieci!

Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską. „Nas dwoje” już w sieci!

2021-07-04 16:22

Takiego duetu w disco polo jeszcze nie było. Popowa wokalistka – Iwona Węgrowska przyjęła zaproszenie od Sylwka Gazdy – lidera Power Play. Do sieci właśnie trafiła piosenka „Nas dwoje” i „dobrze buja”!

Piosenki duetu Power Play i Iwona Węgrowska można było posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Teraz kawałek „Nas dwoje” trafił do sieci. Teledysk nakręcony w Warszawie przypadł fanom do gusty, choć nie obraz a dźwięk jest dla nich najważniejszy.

ZOBACZ TEŻ: Nagrał piosenkę z Mejk, będzie walczył w MMA. Don Vasyl stanie na ringu! Z kim się zmierzy?

- Przecież to będzie hit. Szacun za namówienie Iwony do duetu?????

- Super wykonanie i ten duet po prostu ciągle bym słuchała Pozdrawiam i poproszę o kolejną piosenkę w tym samym duecie. Co za piękne głosy ???

- Bardzo mi się podoba .Wokalnie bardzo dobry duet i tekst z przesłaniem REWELACJA - komentują internaci.

Iwona Węgrowska może poszczycić się czterooktawową skalą głosu. Jej kariera rozkręciła się w 2008 roku dzięki wspólnej piosence z zespołem Feel - „Pokonaj siebie". Power Play to znany zespół disco polo, który do serc fanów trafił takimi hitami jak: „Kochaj mnie”, „Lubisz to lubisz”, czy „Jak Ciebie nie kochać”. Autorami piosenki "Nas dwoje" są Łukasz Tartas (tekst) oraz Weronika Korthals, Tadeusz Korthals oraz lider grupy Power Play Sylwester Gazda (muzyka).

QUIZ. Kultowe cytaty z "Misia"! Zdobycie 10/10 punktów to wielka sztuka

Pytanie 1 z 10
Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja tu ... mam!