Nagrał piosenkę z Mejk, będzie walczył w MMA. Don Vasyl stanie na ringu! Z kim sie zmierzy?

i

Autor: YouTube.com/MMA-VIP Nagrał piosenkę z Mejk, będzie walczył w MMA. Don Vasyl stanie na ringu! Z kim sie zmierzy?

Nagrał piosenkę z Mejk, będzie walczył w MMA. Don Vasyl stanie na ringu! Z kim się zmierzy?

2021-07-04 14:13

MMA–VIP to gala, na której federacja MMA zaprasza gwiazdy specjalne. Tym razem w oktagonie stanie ikona muzyki romskiej – Don Vasyl. Wokalista, którego razem z zespołem Mejk słuchacze VOX FM mogli ostatnio usłyszeć w piosence „Kolorowe chusty” ma 71 lat! Z kim i kiedy Don Vasyl zmierzy się w walce MMA?

Don Vasyl urodził się jako Kazimierz Doliński i przez pierwsze lata życia wychowywał się w taborze cygańskim. O lat jest królem muzyki romskiej w Polsce. Śpiewa, komponuje pisze teksty. Na scenie występuje od 12. roku życia, w oktagonie MMA stanie pierwszy raz. O tym, że Don Vasyl stoczy walkę w ramach MMA-VIP poinformował Marcin Najman.

ZOBACZ TEŻ: „Kolorowe chusty” zawirują tego lata! Don Vasyl i Mejk w duecie: „Coś pięknego”

– Każdy może wszystko w życiu osiągnąć. Wiek to tylko liczba. Debiut Don Wasyla podczas gali MMA VIP już w październiku – mówi w wideo zapowiadającym walkę Don Vasyla, Marcin Nejman.

Don Vasyl wystąpi na gali MMA-VIP w październiku. Razem z nim w oktagonie stanie Jacek Murański, aktor znany z takich seriali, jak np. "Pierwsza miłość" czy "Lombard. Życie pod zastaw". Gwiazdor muzyki romskiej wystosował apel do swojego przeciwnika, w którym zmierzy się na pięści – Jacku, nie bój się! Śmiało! –mówi w nagraniu. Don Vasyl będzie musiał ostro trenować, Jacek Murański ma znacznie większe doświadczenie w sportach walki.

QUIZ. To były hity! Sprawdź, czy pamiętasz te programy rozrywkowe. Tylko niektórym udaje się zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Reality show emitowane na antenie Polsatu. Polegało na pracy we wrocławskim lokalu gastronomicznym i zrobieniu jak najwyższego dziennego utargu
Największy Stadion Świata VOX FM