Prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie! Internauci porównują do... Waldka Kiepskiego

2022-08-05 15:20

Prezentacja Roberta Lewandowskiego przyciągnęła na trybuny Camp Nou tłumy kibiców! To temat numer jeden w piłkarskim internecie. Jednak internauci jak zwykle czujni znaleźli porównanie do.. bohatera serialu "Świat Edług Kiepskich"

Robert Lewandowski czy Waldek Kiepski

Na ten dzień czekali wszyscy fani Roberta Lewandowskiego. Na Camp Nou odbyła się prezentacja piłkarza, który przeszedł do FC Barcelona z Bayernu Monachium. Szum medialny wokół transferu jest ogromny, nic dziwnego - Lewy jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ilu kibiców było na Camp Nou? Według oficjalnych danych klubu, tylko na trybunach wydarzenie na żywo obejrzało ponad 57 tysięcy kibiców. Dokładnie tyle wejściówek na Camp Nou zostao wydanych. Klubowy rekord nie został jednak pobity. W 2009 prezentację Zlatana Ibrahimovića obejrzało tu 60 tys. fanów Barcelony.

Nie tylko na stadionie, ale przede wszystkim w sieci wydarzenie oglądali kibice Roberta Lewandowskiego z całego świata. Filmik udostępniony na Twitterze przez FC Barcelona obejrzało w chwili publikacji tekstu prawie 700 tys. osób. Jeden z internautów skomentował żartobliwie, wrzucając filmik w którym bohater serialu "Świat według Kiepskich" Walduś wykonuje podobne żonglerki do Roberta.

rzeczywiście w tym serialu jest zawsze jakaś scena która pasuje do tego co się dzieje

- skwitował to inny komentujący. Czy wideo rzeczywiście pasuje? Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Jak poradzić sobie z upałami? Co zrobić by odrobinę się schłodzić, gdy żar leje się z nieba? Ja Wam pokażę!

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)

Moda na lata 90. w świecie disco polo! Artyści wracają do korzeni gatunku. Top 7 piosenek jak za dawnych lat