Pierwsza Zmiana w Radomiu

i

Autor: VOX FM Poranek VOX FM na żywo z Radomia. Najlepszy Koncert Świata 2022.

Prezenter VOX FM podrywa słuchaczkę na ulicy! "A dwójka już była?" [POSŁUCHAJ]

2022-06-03 14:14

Najlepszy Koncert Świata już dziś w Radomiu! Wieczorem na naszej scenie zagrają największe gwiazdy disco polo m.in. Weekend, MiłyPan, Daj To Głośniej czy Power Play. A od rana na mieście spotkać możecie naszą ekipę. Pierwsza Zmiana jak zwykle narobiła zamieszania!

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom

Radom jest trzecim miastem na naszej tegorocznej trasie Najlepszych Koncertów Świata. Nasza mobilna scena za moment rozstawi się nad Zalewem Borki, by wieczorem mogły wystąpić na niej największe gwizdy znane z anteny radia VOX FM. Ale zanim to nastąpi nasz ekipa jest już od rana na miejscu i budzi miasto przed tym wielkim, muzycznym wydarzeniem!

Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec o świcie wyruszyli na ulice miasta. Zawitali między innymi w okolice dworca kolejowego. Tam panowie próbowali zaczepiać mieszkańców... a właściwie mieszkanki Radomia. Posłuchajcie sami!

Pierwsza Zmiana grasuje w Radomiu. Posłuchaj jak zaczepiają słuchaczy!

VOX FM koncert w Radomiu

W poszukiwaniu idealnej lokalizacji trafiliśmy na Zalew Borki i właśnie tam rozstawimy się dokładnie 3 czerwca. Przy wyjątkowe, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety.

O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

CZYTAJ TAKŻE: "Rapdom" czyli rapowe zaproszenie na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu! [POSŁUCHAJ]

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom
Listen to "Kup-ciuszek CZYLI Swojski Ład" on Spreaker.
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?