Prime MMA 3 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Prime MMA 3 ZA DARMO ONLINE 1.10.2022 [WYNIKI LIVE]

i

Autor: Prime MMA Prime MMA 3 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Prime MMA 3 ZA DARMO ONLINE 1.10.2022 [WYNIKI LIVE]

Prime MMA 3 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Prime MMA 3 ZA DARMO ONLINE 1.10.2022 [WYNIKI LIVE]

2022-10-01 23:16

Prime MMA 3 - relacja live online jest doskonałą alternatywą dla wszystkich osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak prezentują się wyniki Prime MMA 3? Kto wygrał na Prime MMA 1.10.2022? Czy Bagietka pokonał Robaliniego i udowodnił, że dobrze czuje się w walkach MMA? Jak poradziła sobie Martyna Zbirańska z Pauliną Hornik? Czy Kamerzysta w budce telefonicznej pokonał Kubę Lasika? Relacja online Prime MMA 3 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Radomiu!

Spis treści

 1. Prime MMA 3 LIVE - walki online

Prime MMA 3 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 1.10.2022]

18:25

Witamy i zapraszamy na relację online minuta po minucie z Prime MMA 3. Wyniki, skróty i komentarze zawodników po walce poznacie w tym miejscu!

19:03

Gala rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00! 

19:05

19:19

Zaczynamy! Czas na pierwszą walkę:

 • Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara


19:23

Runda 1: Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara

Pojedynek rozpoczął się od badania się ze strony obu zawodnikó. Pierwszy cios zadał Kajmano, na którym ciążyła presja. Tarzan od początku pierwszej rundy był wycofany, czekał na idealny moment, by zaatakować. Zdawał sobie sprawę, że jeden cios i może być po walce. Połowa pierwszej rundy bardzo spokojna, bez ataków. 50 sekund przed końcem pierwszej rundy Tarzan ruszył z szarżą, ale zakończyła ona się klinczem przy siatce.

19:29

Runda 2: Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara

Drugą rundę lepiej rozpoczął Tarzan, który ruszał się szybciej i stwarzał większą presję niż w pierwszej rundzie. Kacper Kabara czujnie, pilnował pozycji i uciekał przed ciosami swojego rywala. Mateusz Leśniak prawy, lewy na dwie minuty przed końcem, ale nie zrobiły one wrażenia. 1:45 min. przed końcem sędzia zachęcił zawodników do większej pracy.

1:15 min przed końcem sierpowy Tarzana i niewiele brakło, a zapewne cios powaliłby Kajmano. 45 sekund przed końcem mocny cios ze strony Kajmano, aż opuścił głowę Tarzan. Po tym ciosie zagubił się Leśniak, co próbował wykorzystać Kabara. Szedł cały czas do przodu próbując trafić prawym sierpowym. Uciekał, uciekał, uciekał i koniec drugiej rundy. Bardzo zmęczony jest Tarzan!

19:33

Runda 3: Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara

Na początek mocny low-kick od Kacpra Kabary. Tarzan zaczął czuć ciosy i ewidentnie boi się zaatakować swojego rywala. Jest respekt. 2:15 mocne kopnięcie i pokazał Tarzan, że mocno go to zabolało. Drugie kopnięcie i znów grymas na twarzy Leśniaka. Noga już bardzo obkopana, ale niepotrzebnie Tarzan pokazuje ból na twarzy.

1:00 min trzeciej rundy trzecie, czwarte kopnięcie i koniec! Noga mocno zniszczona i sędzia przerywa pojedynek!

19:34

 Kacper KaJMaNo Kabara wygrywa przez TKO w 3. rundzie z Mateuszem Tarzanem Leśniakiem!

19:42

WALKA NUMER 2: Michał Cichy - Adrian Cios

19:42

Michał Cichy to redaktor serwisu o MMA, komentator sportowy i konferansjer. Do tej pory przekonaliśmy się jak radzi sobie z mikrofonem, ale jak sobie poradzi w walce w klatce? Dla Cichego będzie to debiut w MMA. Do tej pory mogliśmy go poznać na galach PRIME jako prowadzącego konferencje i ważenia oraz z przeprowadzania wywiadów po pojedynkach. Walka z Ciosem będzie też pierwszą w historii freakfightów, w której w szranki stanie dziennikarz.

Adrian Cios to aktor i influencer, znany przede wszystkim z walki na PRIME 1. Bliski przyjaciel Amadeusza Ferrariego to postać kontrowersyjna, może się pochwalić jedną wygraną oraz dwoma przegranymi z 50 kg cięższym Fit Dzikiem oraz wiele bardziej doświadczonym Ambro. Cios ma coś do udowodnienia kibicom, to on wyzwał Michała Cichego do walki.

19:48

Runda 1: Michał Cichy - Adrian Cios

Walka rozpoczęła się od próby ataków ze strony Cichego. Lewy, prawy, prosty, a Adrian spokojny. Ruszył na swojego rywala w 2 minucie 15 sekundzie, uderzył lewym sierpowym, a Cichy padł, ale i przetrwał grad ciosów. Chwilę później wstał i w dalszej części walka się uspokoiła, a zawodnicy oszczędzali energię.

Wrócili do ataków na 55 sekund przed końcem. Próbował powalić Cios swojego rywala, ale dobrze pracował Cichy uniemożliwiając mu sprowadzenie do parteru. Michał Cichy uważnie stawał na palce i nie pozwalał się dać unieść i powalić. Wyrównana runda.

19:53

Runda 2: Michał Cichy - Adrian Cios

Pierwsza runda zakończyła się wygraną na punkty Adriana Ciosa i Michał Cichy powinien od początku drugiej rundy atakować. Wywierał presję, ale to Adrian Cios miał przewagę i mógł uderzać z dystansu.

2 minuty 20 sekund do końca znów ruszył Cios, ale sprytnie przy siatce radzi sobie dziennikarz. Michał Cichy bez przygotowania zaczął uderzać low-kickami i przez co został trafiany w twarz, co odczuwał. Zmęczony był jednak Adrian Cios, opuszczał ręce, co próbował wykorzystać jego rywal. Próba kopnięcia ze strony Cichego i zaplątał się nogą o nogi Ciosa i walka przeniosła się do parteru.

Michał Cichy był w opresji, ale udowodnił, że trenował parter i uciekł z trudnej pozycji. Runda wyrównana z lekkim wskazaniem na Adriana Ciosa!

19:58

Runda 3: Michał Cichy - Adrian Cios

Michał Cichy wiedział, że musi zaryzykować i zaatakować. Za to ekipa Adriana Ciosa na pewno mu powiedziała, że prowadzi na kartach punktowych. Prawy prosty w wykonaniu Cichego w 40 sekundzie 3. rundy. To się podobało publiczności.

Dwie minuty przed końcem low-kick ze strony Cichego, ale niezwykle spokojny Cios. Sędzia upomniał zawodników, że mają się bić. Zadziałało to na Adrianie Ciosie, który ruszył z szarżą. Nie sięgnął jednak szczęki przeciwnika.

Minutę przed końcem Cichy zaczął nacierać, ale znów były to ciosy bez przygotowania. Ostatnia minuta bez żadnego skutecznego uderzenia. O zwycięstwie zadecydują sędziowie.

19:58

Michał Cichy wygrywa jednogłośną decyzją z Adrianem Ciosem!

20:01

Marcin Wrzosek, który komentuje Prime MMA 3 jest zaskoczony zwycięstwem. Adrian Cios mówi o tym, że wynik jest specjalnie tak zrobiony, by była kontrowersja!

20:03

Michał Cichy wyzwał do walki Szalonego Reportera! 

20:06

Czas na oficjalne otwarcie Prime MMA 3! 

 1. Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
 2. Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 3. Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty
 4. Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 5. McKsiąże - Kubaoxo
 6. Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 7. Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 8. Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 9. Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 10. Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej


20:14

Gala Prime MMA 4 odbędzie się 26 listopada 2022 w Szczecinie!

20:19

Gala od teraz dostępna tylko w PPV i w naszej relacji na żywo!

20:19

WALKA NUMER 3: Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz

20:22

Magdalena Maluba Lubacz weszła do oktagonu w rytm hitu Dżaga zespołu Virgin, a Wiktoria Kotelecka do megahitu Shut Up grupy Black Eyed Peas!

20:28

Runda 1: Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz

Pierwsze trzy trafienia ze strony Maluby, która dysponuje większym zasięgiem. Szły cały czas prawe ciosy, a głowa Wioli odskakiwała. 2 minuty 20 sekund do końca upomniana Maluba za ciosy w tył głowy.

2 minuty przed koncem kolejne ciosy ze strony Maluby i praktycznie bez inicjatywy jest WIola Kotelecka. Pierwsza krew popołynęła z jej nosa. Lubacz cały czas wykorzystywała zasięg swoich długich rąk. Lewy, prawy, prosty, kombinacja, która niszczy twarz Koteleckiej. Mocne krwawienie również z jej ucha.

20:33

Runda 2: Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz

Nienaruszona na twarzy Maluba kontynuowała swoją passę celnych ciosów. Żywsza była też Kotelcka, która trafiła lewym prostym. Wiola nieustępliwa szła do przodu, a Maluba minutę drugiej rundy była na biegu wstecznym. Brakowało też siły w rękach.

1 minuta 40 sekund przed końcem potężne low-kicki ze strony Wioli i robiły one wrażenie na Malubie. Obie były już bardzo zmęczone, ale to twarz Wioli wygląda na mocno rozbitą.

30 sekund przed końcem widać było już zaczerwienienie na udzie Maluby. To efekt low-kicków serwowanych przez Wiolę. 10 sekund przed końcem ruszyła Maluba z serią ciosów.

20:38

Runda 3: Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz

Mocna szarża od początku trzeciej rundy Wioli Koteleckiej. Dużo kopnięć z jej strony tak, jakby czuła, że to powoduje ból u jej rywalki. Lubacz za to chce zakończyć walkę ciosami. Cały czas szła do tyłu Magdalena Lubacz i tylko trafiała swoją rywalkę na dystans.

1 minuta 20 sekund do końca kopnięcie i uderzenie ze strony Wioli Koteleckiej, która wiedziała, że musi odwrócić losy tej walki. Maluba próbowała kontrować, ale była zbyt zmęczona. Sędzia zatrzymał czas i ostrzegł Wiolę, żeby nie łapała za włosy.

Ciekawa walka!

20:39

Wygrana Maluby przez jednogłośną decyzję sędziów!

20:44

WALKA NUMER 4: Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik

20:47

Olejnik wszedł do klatki, w rytm rapowego bangera od Kabe

20:49

Ile potrwa ta walka? 20 sekund, 30? 

20:53

Runda 1: Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik (formuła k-1)

Ruszył szybkimi ciosami Vandal. Kilka szybkich ciosów i low-kick. Głowa spuszczona w dół, jeśli chodzi o Olejnika, ale zadaje jednoczśnie zamachowe ciosy. Na Rdzanku nie robi to wrażenia. Low-kick i prawy sierpowy ze strony Vandala, co powaliło Olejnika. Było pierwsze z trzech liczeń. Ponownie ruszył Vandal i upadł Olejnik, ale sędzia potraktował to jako potknięcie. Do trzech razy sztuka? Olejnik po prostu postanowił sobie usiąść i odpuścić pojedynek. To powinien być ostateczny koniec, jeśli chodzi o Olejnika w walkach MMA.

20:54

Mikołaj Vandal Rdzanek wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

20:56

Tomek Olejnik: - Przegrałem, ale żyje się dalej. Wrócę jeszcze do klatki, tylko muszę się przygotować. Kondycja u mnie leży, nie dałem rady.

Mikołaj Vandal Rdzanek: - Jestem w domu. To był dla mnie ważny pojedynek. Wiem, że jest tu mój rywal z pierwszej walki. Kuba Post, robimy rewanż na piątce. Mam nadzieję, że przyjmiesz rewanż.

20:56

WALKA NUMER 5: Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty

21:00

Runda 1: Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty

Rozpoczął pojedynek lewym prostym Big Jack. Doszło do klinczu i uklęknął Janek Kempisty. Cały czas pod gardą był Kempisty i czekał na odpowiedni moment by zaatakować. Dużo ciosów ze strony Jaremy, ale mało z nich dochodziło do głowy. Little Johnny na 14 sekund przed końcem ruszył, ale szybko został uspokojony przez Big Jacka.

21:12

Runda 2: Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty

Prawy, lewy, tak zaczął Big Jack, ale cały czas trzyma gardę Little Johnny. Problem ma Janek Kempisty z wyprowadzeniem celnych ciosów. Cały czas doskakuje i odskakuje Big Jack. Dobra praca bokserska. Jarema nie dawał pola, by Kempisty go zaatakował.

30 sekund przed końcem Janek Kempisty próbował iść po sprowadzenie, ale ostatecznie się wycofał, bo nie chciał zostać tafiony ciosem. Końcówka rundy, to Big Jack był na biegu wstecznym, ale to on wygrywa na kartach sędziowskich.

21:16

Runda 3: Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty

Ruszył od początku Jan Kempisty, czyli sparing partner Mini Majka. Duże wrażenie robi lewy prosty Big Jacka. Dwie minuty przed końcem ponownie ruszył Little Johnny, który jest zdeterminowany i wywiera presję. Dwa kopnięcia ze strony Janka Kempistego i niestety niecelne.

Minutę przed końcem cały czas do przodu szedł Little Johnny, ale kontroluje pojedynek Big Jack. Zbyt późno aktywny zrobił się Kempisty. 40 sekund do końca wymiana ciosów między zawodnikami. 10 sekund przed końćem poszedł do przodu Kempisy, ale ostatni gong przerwał jego starania.

21:17

Wygrana Big Jacka przez jednogłośną decyzję sędziów!

21:21

Jan Little Johnny Kempisty: - Nie pozwalał mi dojść do siebie, dlatego go nie powaliłem. Nie chciałem się bezsensownie wywrócić, więc wolałem w stójce walczyć. Zobaczycie mnie jeszcze w okrągłej klatce. Jeszcze nie wiem z kim.

Maciej Big Jack Jarema: - Myślę, że na rewanż z Mini Majkiem kiedyś przyjdzie czas. Szacunek dla Janka Kempistego, że wziął tę walkę. Byłem zaskoczony, że nie szedł po obalenia, ale bym je wybraniał. Nie dawałem mu miejsca.

21:25

WALKA NUMER 6: Sebastian Nowak - Maciej Rataj

21:26

Ztrolowany wchodzi do klatki w rytm hitu Legendary od Welshly Arms!

21:32

Runda 1: Sebastian Ztrolowany Nowak - Maciej Rataj

Low-kick od Ztrolowanego na początek pierwszej rundy! Chwilę później wymiana ciosów i Rataj na biegu wstecznym. Kopnięcie ze strony Nowaka, złapał nogę Rataj i upadł Ztrolowany. Rataj próbował zatrzymać nogi Ztrolowanego będącego w parterze, by zaatakować twarz rywala i to się udało. Zapunktował chłopak Maluby!

1 minuta przed końcem wstał Ztrolowany, ale ewidentnie kosztuje go kondycyjnie ten pojedynek. Rataj również ledwo oddychał. Walka na chwilę nieco się uspokoiła po to, by 15 sekund przed końcem Ztrolowany ruszył do ataku. Kopnął high-kickiem Rataja! Strat nie odrobił, ale ładne kopnięcie.

21:37

Runda 2: Sebastian Ztrolowany Nowak - Maciej Rataj

Pierwszy cios zadał Ztrolowany. Mocny low-kick w łydkę. Trzy low-kicki w 20 sekund, a Rataj zdecydowanie je odczuł. 30 sekund walki, kilka ciosów ze strony Rataja, ale wszystko w powietrze.

Dwie minuty przed końcem zawodnicy ganiali się po klatce, ale ewidentnie Nowak już oddycha resztkami sił. Mniej mocy ma również Maciek Rataj, którego ciosy praktycznie nie ważą.

Minuta przed końcem potężny high-kick w twarz ze strony Ztrolowanego i Rataj ledwo utrzymał się na nogach. Później próba powtórzenia tego ciosu, ale pośliznął się Nowak. Później jeszcze trzecia próba i znów poźliznął się Nowak. Chwilę spędził na deskach, a Rataj podbiegł do niego i szukał uderzeń w twarz. Co za walka! Festiwal błędów.

21:42

Runda 3: Sebastian Ztrolowany Nowak - Maciej Rataj

Maciek Rataj na miękkich nogach, ale równie zmęczony był Sebastian Nowak. Panowie wiedzieli, że jeden błąd może ich kosztować bardzo dużo. Trzecią rundę rozpoczął... Ztrolowany! Próbuje tych kopnięć w głowę, tułów, uda. Ztrolowany prawy cios, przyciśnięcie do klatki i próba obalenia rywala. Długi czas pojedynek był w klinczu.

1 minuta 20 sekund odpalił armaty Ztrolowany, dwa mocne ciosy sierpowe, ale Rataj uważa, że nie zrobiło to na nim wrażenia. 40 sekund przed końcem kolejne low-kicki ze strony Nowaka. 10 sekund przed końcem seria ciosów od Rataja i zdecydowanie końcówka dla niego. A jak cała walka?

21:43

Wygrana Sebastiana Ztrolowanego Nowaka przez jednogłośną decyzję sędziów!

21:49

WALKA NUMER 7: McKsiąże - Kubaoxo

21:56

Runda 1: McKsiąże - Kubaoxo (K-1)

Ruszyli panowie na siebie. Mocno Kubaoxo trafił w twarz swojego rywala, ale ten szybko mu oddał. Wymiany ciosów, że za chwilę zabraknie im kondycji! Dużo wymian, sporo trafionych ciosów i tylko się zastanawialiśmy, kto to przetrwa. 59 sekund przed końcem pod naporem ciosów padł McKsiążę. Pierwsze liczenie sędziego, ale ledwo na nogach trzymał się Książę.

Sędzia podniósł pojedynek, znów sporo ciosów ze strony Kuby i kolejny nokaut. Sędzia przerywa pojedynek!

21:57

Marcin Dubiel pogratulował w klatce Kubie!

22:00

22:00

WALKA NUMER 8: Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak

22:11

Runda 1: Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak

Rundę lepiej rozpoczęła Rybak, która zaserwowała super-punch! Podskoczyła i uderzyła z powietrza. Przyjęła mocny cios, ale utrzymała się na nogach. 30 sekund pierwszej walki kopnięcie ze strony Rybak, ale wywróciła się po kopnięciu, co prawie wykorzystała jej rywalka. Dagmara Szewczyk cierpliwa, daje się wyszaleć Dominice Rybak, by ta straciła siły. Uderzała tylko pojedynczymi ciosami, które na pewno robiły wrażenie. Dużo agresji ze strony obu dziewczyn i nawet umiejętności robią wrażenie.

15 sekund przed końcem widać było, że Rybak bierze już głębsze oddechy.

22:15

Runda 2: Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak

Chciała rozpocząć Dominika Rybak tak jak rozpoczęła pierwszą rundę, ale przystopowała ją Dagmara Szewczyk. Chwilę później zadała potężny cios. Obie zawodniczki mają dobre momenty, żadna z nich nie ustępuje.

Dużo ciosów, ale to Dagmara Szewczyk w połowie drugiej rundy sprowadziła walkę do parteru. Wydostała się jednak jej rywalka. Można być zachwyconym tym pojedynkiem. Prawy, lewy prosty w wykonaniu Dagmary Szewczyk i zirytowała się Dominika Rybak. Zaczęła mścić się na swojej rywalce. Minimalnie runda dla Szewczyk!

22:21

Runda 3: Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak

Konsekwentna w tym uderzeniu super-punch chciała być Dominika Rybak, ale uciekła czujna Dagmara Szewczyk. Ta nieustannie, od początku trzeciej rundy szukała jednego, celnego ciosu. Cały czas jednak kończyło się to ciosem na cios. Ewidentnie obie mocno przygotowywały się do tego pojedynku na sali treningowej. Minutę przed końcem próbowała obalić Szewczyk, była bardzo blisko, ale zrezygnowała. Niepotrzebnie, bo było bardzo blisko.

30 sekund przed końcem ukarana minusowym punktem Dagmara Szewczyk za łapanie za włosy. I tym punktem mogła przegrać walkę, bo pojedynek był bardzo wyrównany przez trzy rundy.

22:23

Dominika Rybak wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

22:23

22:28

WALKA NUMER 9: Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa

22:30

Robalini wchodzi do hitu Małe Krople od Young Igiego!

22:39

Runda 1: Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa (No-Rules)

Ruszył Bagietka, a uciekał Robalini przed swoim rywalem. Michał Gorzelańczyk uderzył i powalił swojego rywala. Mało brakowało, a walka zakończyłaby się po 20 sekundach!

Robalini cały czas na wstecznym, co nie podoba się sędziemu. Przerwał pojedynek i upomniał Śliwę. Robalini próbował obalenia, ale Bagietka uciekł z opresji i szybko znalazł się w dosiadzie. Zaczął obijać rywala, ale widząc, że nie ma on umiejętności chciał pokonać go stosując balachę! Cudem wytrzymał Śliwa. Bagietka wrócił do dosiadu i zaczął obijać twarz tiktokera. Uratował go gong i przerwa!

22:41

Runda 2: Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa (No-Rules)

Robalini przed drugą rundą zrobił kilka pompek. Początek walki w drudziej rundzie, obrotówka, ale uciekł Robalini. Wywrócił się, doskoczył do niego Gorzelańczyk i zastosował duszenie zza pleców. Druga walka, druga zakończona tą samą techniką!

22:43

WALKA NUMER 9: Piotr Pająk - Daniel Rutkowski

22:56

Runda 1: Piotr Pająk - Daniel Rutkowski (boks)

Piotr Pająk rozpoczął od prostego ciosu prawą ręką. Później dużo wymian z jednej i drugiej strony. Panowie się nie zasłaniają, nie chowają głowy za gardą, tylko chętnie przyjmują ciosy. Walka na wysokim poziomie. Ciosy przemyślane, celne, zmiany pozycji. Presował Daniel Rutkowski. To on szedł do przodu i zamykał Pająka przy siatce. Wyrównana runda z lekkim wskazaniem dla mistrza MMA Babilon, czyli Rutkowskiego.

23:00

Runda 2: Piotr Pająk - Daniel Rutkowski (boks)

Piotr Pająk znów pierwszy zaczął rundę. Dwa szybkie ciosy, ale oba na gardę Rutkowskiego. Wiele razy w ciągu rundy zmienia pozycję z lewej na prawą, z prawej na lewą Rutkowski. Myli to Pająka, który pomimo aktywności przyjmuje sporo ciosów na twarz. Minuitę przed końcem odczuł dużo ciosów, będąc w defensywie. Trafiał Rutkowski nie dając się trafić. Piotr Pająk na 40 sekund przed końcem zaatakował kiloma celnymi ciosami i one zdecydowanie zrobiły wrażenie na rywalu. Gdyby to było MMA, mogłoby być już po walce.

23:06

Runda 3: Piotr Pająk - Daniel Rutkowski (boks)

Kombinacja ze strony Piotra Pająka, ale ciosy nie były bardzo silne. Za to mocno atakował Rutkowski wykorzystując swój zasięg. Pająk na rozluźnionych rękach, co oznacza, że kondycji starczyło tylko na dwie rundy. Trzecia runda już w wolniejszym tempie, jeśli chodzi o podróżnika. Kunszt bokserski pokazywał Daniel Rutkowski. Mimo to panowie biją się z uśmiechem na twarzy. Przybijają sobie piątki za każdym razem po udanej akcji.

45 sekund przed końcem zawodnicy zderzyli się głowami, sędzia przerwał pojedynek, a ekipa Pająka podbiegła by zatrzymać krwawienie z łuku brwiowego swojego zawodnika. Dużo wymian, ale ponownie lepszy Rutkowski

23:11

Runda 4: Piotr Pająk - Daniel Rutkowski (boks)

Ostatnia runda rozpoczęła się... od przytulenia ze strony zawodników. Życzyli sobie powodzenia. Daniel Rutkowski chwilę później zamknął przy siatce Piotra Pająka. Ten mimo wszystko zaczął odważniej atakować rywala. Sporo ciosów sierp na sierp. Zdecydowanie jeden z najciekawszych pojedynków bokserskich, jaki widzieliśmy w ostatnim czasie. Daniel Rutkowski mimo wszystko mógł się czuć poirytowany, że nie udało mu się zakończyć walki przez TKO. Punktował Piotra Pająka, ale ten wytrwale stał na nogach.

1 minuta przed końcem walki sędzia przerwał pojedynek, bo z łuku brwiowego Pająka zaczęła mocno lecieć krew. Pająk domagał się przerwy by tym ruchem przetrwać do końca walki. Sprytnie!

Daniel Rutkowski po wznowieniu od razu ruszył do ataku, ale Pająk nie zostawał mu dłużny. Kilka celnych ciosów z obu stron pod koniec walki. Powtórzymy to. Jedna z najciekawszych walk bokserskich w historii freak-fightów!

23:13

Wygrana Daniela Rutkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów!

23:22

WALKA WIECZORU: Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik

23:26

Runda 1: Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik

Ruszyła Pysia od razu na swoją rywalkę, ale straciła pozycję i to Paulina Hornik powaliła swoją rywalkę. Szybki dosiad i zaczęła błyskawicznie obijać twarz swojej rywalki. Ta chwilę się broniła, ale ostatecznie sędzia musiał przerwać pojedynek. Trwało to kilkanaście sekund!

23:29

Paulina Hornik (zwyciężczyni) - Dziękuję Martynie, ruszyła na mnie na początku, powaliła mnie i myślałam, że zastosuje duszenie. Szkoda, że skończyło się to szybko. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę i udowodnię więcej. Nie mam jeszcze następnej zawodniczki na oku. Niech się zgłaszają, jeśli mają ochotę. Dziękuję całemu teamowi, Natsu World. 

23:31

CZAS NA OSTATNIĄ WALKĘ PRIME MMA 3!

23:32

Don Kasjo w oktagonie. Poinformował, że na Prime MMA 4 zawalczą:

 • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska

23:33

Ewa Piątkowska: Chcę walczyć z Jasiem Kapelą, Nitrozyniakiem, Martą Linkiewicz - walk jest dużo.

23:35

EXTRA FIGHT: Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej

23:41

Adam Okniński nowym zawodnikiem Prime MMA! Syn Mirka Oknińskiego zawalczy wkrótce na gali.

23:48

Pierwsza w historii walka w budce telefonicznej zapowiedziana! ZACZYNAMY!!! ????

23:49

23:50

Tam jest naprawdę ciasno! Walka może zakończyć się bardzo szybko!

23:56

Walka w budce telefonicznej: Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik

Ruszył od razu z ciosami Kamerzysta, a Lasik odpowiadał ciosami z dołu. Kuba Lasik po kilku ostrych ciosach w tył pleców usiadł, a sędzia zaczął go liczyć. Dbając o zdrowie zawodnika sędziowie przerwali pojedynek. 

Komentatorzy zaczęli mówić o nieregulaminowych uderzeniach w kręgosłup ze strony Kamerzysty. 

Duży zawód, jeśli chodzi o walkę w budce telefonicznej. Powinni do niej wejść zawodnicy o równych warunkach.

23:56

Kuba Lasik: - Powiem tak, możecie mnie hejtować, ale mało kto by tam wszedł. Powiem tak, że każdy mówi, to niech każdy wyjdzie do klatki. Zrobiłem jeden trening. Łukasz był lepszy, niedługo znów tu zawalczę. Uderzył mnie zamachowym w tył pleców. Poczułem paraliż. Wrócę silniejszy.

23:58

Lord Kruszwil wszedł do klatki i rzucił wyzwanie Kubie Lasikowi! 

23:59

Dziękujemy za obecność, podczas relacji na żywo! Kolejną relację przeprowadzimy z gali Fame MMA 16 już 5 listopada 2022.

Prime MMA 3 LIVE RELACJA NA ŻYWO jest opcją dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. Prime MMA 3 ZA DARMO ONLINE 1.10.2022 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu bardzo dokładnie poznacie wyniki Prime MMA 3, będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się na hali w Radomiu, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne starcia. Oprócz tego Prime MMA 3 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka w budce telefonicznej. Kamerzysta zgodził się zawalczyć w niej z Kubą Lasikiem, z którym ma duży konflikt. Elektryzująco zapowiadał się również pojedynek Michała Gorzelańczyka z Patrykiem Śliwą. Bagietka i Robalini umówili się na pojedynek w formule MMA. Prime MMA 3 na żywo to także walka wieczoru. Martyna Zbirańska, czyli wielka gwiazda mediów społecznościowych mierzy się z przyjaciółką Natsu, czyli Pauliną Hornik. Prime MMA 3 online na żywo możecie śledzić poniżej! Bądźcie razem z nami!

Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 2023?

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Prime MMA 3 LIVE - walki online

Prime MMA 3 1 października w Radomiu dostarczy dużych emocji. W main evencie zmierzą się dwie czołowe polskie influencerki, czyli Pysia i Paulina Hornik. W drugiej walce wieczoru zobaczymy walkę czołowego polskiego zawodnika MMA Daniela Rutkowskiego oraz słynnego podróżnika-wojownika Piotra Pająka. Najbardziej kontrowersyjny polski youtuber Kamerzysta powróci do klatki PRIME, żeby wyjaśnić swój konflikt z Kubą Lasikiem. Na PRIME 3 nie mogło zabraknąć ulubieńca kibiców, czyli Bagietkę. Michael tym razem postanowił wyjaśnić kontrowersyjnego streamera Robaliniego. Ponadto na karcie wystąpi m.in. czołową tiktokerka Dominika Rybak, pierwszy dziennikarz sportowy w klatce, Michał Cichy czy gwiazda Królowe Życia, Tarzan.

Kto wygrał Prime MMA 3? WYNIKI wszystkich WALK Prime MMA na żywo 1.10.2022

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?