Prime Show MMA 1: Zadyma. Co z walką Queen of the Black? Jest oświadczenie

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime Show MMA 1: Zadyma. Co z walką Queen of the Black? Jest oświadczenie

Prime Show MMA 1: Zadyma. Co z walką Queen of the Black? Jest oświadczenie

2022-01-22 13:27

Queen of the Black czyli Julia Pelc to zawodniczka pierwszej w historii gali Prime Show MMA: Zadyma. Youtberka powinna pojawić się w oktagonie 19 lutego. Jednak nie wiadomo czy pozwoli na to zdrowie dziewczyny. Internet obiegła informacja, że próbowała zrobić sobie krzywdę. Organizacja Prime MMA opublikowała oświadczenie w sprawie Queen of the Black.

Queen of the Black według aktualnej karty walk Prime Show MMA: Zadyma ma wziąć udział w gali 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Julia Pelc zmierzy się z dziewczyną Lorda Kruszwila – Karoliną Dumałą. Jednak ta walka stoi pod znakiem zapytania. Sieć obiegły informacje o tym, że zawodniczka pierwszej gali Prime Show MMA - Queen of the Black - okalecza się i dzieli się tym z innymi na Instagramie. Organizacja postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Zawodnik Prime Show MMA 1 odpiera zarzuty internautów. Dawid Narożny pisze o budowaniu formy

„Przyjęliśmy z niepokojem napływające do nas od wczoraj informacje dotyczące QUEEN OF THE BLACK – Julii Pelc. Udzieliliśmy naszej zawodniczce natychmiastowego osobistego wsparcia, wezwaliśmy służby medyczne oraz jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną Julii. Na ten moment sytuacja jest stabilna, a Julka znajduje się pod profesjonalną opieką. W dalszym ciągu monitorujemy przebieg zdarzeń i stawiamy to jako nasz najwyższy priorytet. Prosimy o uszanowanie spokoju Julii tak, aby nasza dalsza pomoc mogła być jak najbardziej skuteczna. W tej chwili najważniejszy jest jej powrót do zdrowia. O wszystkich działaniach i podejmowanych decyzjach będziemy informować na bieżąco" – czytamy w komunikacie.

NIE PRZEGAP: Prime Show MMA 1: Zadyma. PPV i karta walk. Kiedy, gdzie i za ile oglądać?

Queen of the Black – kto to?

Queen of the Black to pseudonim artystyczny Julii Pelc. 18-latka prowadzi kanał na YouTube, gdzie opowiada o wydarzeniach ze swojego życia i dzieli się własną twórczością muzyczną. Słynie z kontrowersyjnych vlogów takich, jak m.in. „Robię tatuaż na twarzy w wieku 17 lat", „Byłam uzależniona od zioła?!". W nagraniach zwierza się także z problemów psychicznych. W ubiegłym roku zamieściła wideo ze szpitala, w którym opowiadała o próbie samobójczej. Queen of the Black jest także aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio zorganizowała live'a, podczas którego - jak relacjonują świadkowie - Julia Pelc samookaleczyła się na oczach fanów, przecinając sobie skórę na rękach i szyi.

Poranne Wyjce - Polski Ład

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?