Zawodnik Prime Show MMA 1 odpiera zarzuty internautów. Dawid Narożny pisze o budowaniu formy

2022-01-14 14:55 AM.
Zawodnik Prime Show MMA 1 odpiera zarzuty internautów. Dawid Narożny pisze o budowaniu formy
Autor: Instagram.com/dawidnarozny Zawodnik Prime Show MMA 1 odpiera zarzuty internautów. Dawid Narożny pisze o budowaniu formy

Do gali Prime Show MMA 1 coraz mniej czasu, dlatego nic dziwnego, że zawodnicy, którzy traktują walkę serio ćwiczą w pocie czoła. Dawid Narożny pochwalił się ostatnio zdjęciem swojej umięśnionej klatki piersiowej. Internauci sugerowali sterydy i inne specyfiki, które wspomagają rozrost masy mięśniowej. Wokalista disco polo postanowił zareagować – „budowanie formy trwa już prawie 2 lata”.

Dawid Narożny weźmie udział w pierwszej w historii gali Prime Show MMA. Wokalista disco polo skrzyżuje rękawice z utytułowanym zawodnikiem Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie youtuber i streamer Adrian Medusa Salamon. Prime Show MMA 1 już 19 lutego dlatego były wokalista zespołu Piękni i Młodzi ostro zabrał się do pracy. Efektami ćwiczeń postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych. Jednak nie wszyscy internauci wierzą w naturalny przyrost masy mięśniowej piosenkarza. Pojawiły się komentarze o stosowaniu różnego rodzaju substancji wspomagających przyrost masy mięśniowej o czym pisaliśmy TUTAJ. Dawid Narożny postanowił odnieść się do zarzutów internautów.

„budowanie formy trwa już prawie 2 lata. To nie jest tak że te mięśnie same urosły w ciągu miesiąca;) teraz po prostu przy 12 treningach tygodniowo zaczyna być je widać;)” - czytamy na FB Dawida Narożnego.

ZOBACZ TEŻ: Abi Power robi dym na scenie disco polo. Debiutancki kawałek w sam raz na karnawał już w sieci

Prime Show MMA to nowa federacja organizująca celebrytom walki w klatce. Jej włodarzem jest gwiazda FAME MMA – Kasjusz Życiński, znany również z programu Top Model. Pierwsza gala 19 lutego. Walką wieczoru będzie starcie Kamerzysta - Lord Kruszwil.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?