Prime Show MMA. Dawid Narożny pisze o formie życia, internauci o wspomagaczach

i

Autor: facebook.com/Dawid Narożny Music Prime Show MMA. Dawid Narożny pisze o formie życia, internauci o wspomagaczach

Prime Show MMA. Dawid Narożny pisze o formie życia, internauci o wspomagaczach

2022-01-12 10:46

Dawid Narożny weźmie udział w pierwszej w historii gali Prime Show MMA. Wokalista disco polo skrzyżuje rękawice z utytułowanym zawodnikiem Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie youtuber i streamer Adrian Medusa Salamon. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi ostro zabrał się do pracy. Efekty ćwiczeń pokazuje w mediach społecznościowych. Jednak nie wszyscy internauci wierzą w naturalny przyrost masy mięśniowej piosenkarza.

Dawid Narożny stanie w oktagonie już 19 lutego. Wtedy odbędzie się gala Prime Show MMA 1. Włożenie rękawic i walka na ringu, to dla wokalisty disco polo nic nowego. Piosenkarz od lat pokazuje zdjęcia z treningów. Jednak w ostatnim czasie jego sylwetka wyraźnie się zmieniła. Dawid Narożny pochwalił się „rzeźbą” w mediach społecznościowych.

„Chyba w wieku 32 lat szykuje mi się forma życia. Jeszcze trochę ponad miesiąc do gali, 19 lutego będę gotów” - czytamy na FB Dawida Narożnego. Pod jego zdjęciem i wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale nie zabrakło krytyki.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

- Patrząc po ciele, to musiało być coś brane. Nie zmienia to faktu, że szacunek, bo samym teściem forma się nie zrobi.

- Ludzie latami budują sylwetkę na czysto, a tutaj raz dwa redukcja. W każdym wieku można dobrze wyglądać przy pomocy sterydzików.

- Chyba spełniasz w końcu swoje marzenia które nie mogłeś spełniać wcześniej. Powodzenia życzę i 3 mamy kciuki za walkę - komentują internauci.

Sonda
Prime Show MMA. Dawid Narożny czy Medusa - kto wygra?

Prime Show MMA to nowa federacja organizująca celebrytom walki w klatce. Jej włodarzem jest gwiazda FAME MMA – Kasjusz Życiński, znany również z programu Top Model. Pierwsza gala 19 lutego. Walką wieczoru będzie starcie Kamerzysta - Lord Kruszwil.

VOX_KONCERTY_MASTERS