Prime Show MMA 2. Jaś Kapela vs Skolim. Gwizdor disco polo poradzi sobie śpiewająco z lewicowym aktywistą?

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime Show MMA 2. Jaś Kapela vs Skolim. Gwizdor disco polo poradzi sobie śpiewająco z lewicowym aktywistą?

Prime Show MMA 2. Jaś Kapela vs Skolim. Gwiazdor disco polo poradzi sobie śpiewająco z lewicowym aktywistą?

2022-07-03 6:05

To będzie walka na którą czekają fani disco polo. Podczas gali Prime Show MMA 2 9 lipca Konrad Skolim Skolimowski zmierzy się z lewicowym aktywistą. Jaś Kapela ma już doświadczenie w walce w klatce. Poprzedni pojedynek w Prime MMA wygrał, czy tym razem będzie podobnie, czy jednak twórca hitu „Wyglądasz idealnie” pokona go śpiewająco? Pierwsza potyczka już za nimi.

Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się 9 lipca w Atlas Arenie w Gdyni jednym z pojedynków, na który czekają fani freakowych federacji jest starcie Jaś Kapela vs Skolim. Jaś Kapela zaskoczył widzów podczas pierwszej gali Prime Show MMA. Zmierzył się wtedy z prawicowym dziennikarzem związanym niegdyś z TVP - Ziemowitem Piastem Kossakowskim, którego pokonał w dwie minuty. Tym razem przeciwnikiem Kapeli będzie Skolim. Konrad Skolimowski jest znany z roli Patryka w serialu „Barwy szczęścia” oraz jako piosenkarz disco polo. Jednym z jego największych hitów jest piosenka pod tytułem „Wyglądasz idealnie”. Panowie mieli już okazje się ze sobą zmierzyć. Na razie tylko na słowa.

- Wyglądasz idealnie. Dzięki kochani, wbijam tam 9-ego - napisał Skolimowski. - I wyjeżdżasz na noszach jak Ziemek - skomentował Kapela.

ZOBACZ TEŻ: Tribbs do Piwowarskiego "Śpiewasz jak jazzman". Gość Pierwszej Zmiany VOX FM

Fani Skolima nie mają wątpliwości, że to on wygra starcie. Jak będzie przekonamy się za niespełna tydzień. Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca.

Sonda
Prime Show MMA 2. Jaś Kapela vs Skolim. Kto wygra?
Najlepszy Koncert Świata 2022 - relacja z imprezy VOX FM w Gdyni