Prime MMA 2 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? Kto będzie walczył?

2022-05-09 11:28 AM.
Prime MMA 2 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? Kto będzie walczył?
Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime MMA 2 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? Kto będzie walczył?

Kiedy Prime MMA 2? Data kolejnej gali jest już znana. Walki, które organizuje federacja Don Kasjo odbędą się w lipcu. Tym razem Prime MMA zamiast „Zadymy” powiada „Kosmos”. Czy zawodnicy będą z odległej galaktyki? Kto będzie walczył w Prime MMA 2 i gdzie odbędzie się gala?

Prime MMA to nowa federacja freakowa,która zadebiutowała 19 lutego 2022 roku. W pierwszej edycji, pod hasłem „Zadyma” do walki stanęli m.in. Dawid Narożny, Medusa, Kruszwil, Kamerzysta, Don Kasjo, Paweł Tyburski, Jaś Kapela, Ziemowit Piast Kossakowski czy Queen of the Black. Organizatorzy ujawnili właśnie datę Prime MMA 2: Kosmos. Już zapowiadają dokładkę niezapomnianych wrażeń! Po raz kolejny polscy celebryci zmierzą się w freak-fightowych walkach MMA! Kiedy odbędzie się kolejna gala i kogo zobaczymy w Prime MMA 2?

ZOBACZ TEŻ: Prime Show MMA. Walka Dawid Narożny vs Medusa. Zobacz WIDEO. Wokalista disco polo wytrzymał 25 sekund

Kiedy i gdzie Prime MMA 2?

Prime MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca. 2022 roku. Poprzednia impreza odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Walki można było oglądać na żywo w Łodzi oraz przez Internet. Tym razem miejscem zmagań zawodników będzie Arena Gdynia. Nie ma jeszcze informacji o biletach ale z pewnością fani będą mogli kibicować swoim faworytom w Gdyni.

Prime MMA 2 - karta walk

Z pewnością informacja o tym kto będzie walczył podczas Prime MMA 2 wywoła jeszcze większe emocje wśród kibiców. Organizatorzy zdają sobie z tego sprawę, dlatego będą powoli odsłaniać karty, tak by dawkować wrażenia. Oficjalnie nie wiadomo jeszcze czyje nazwiska znajdą się w karcie walk. Niewykluczone, że szanse na sprawdzenie się w Prime MMA dostanie Stifler, mogą pojawić się też kolejne gwiazdy disco polo. Gdy organizatorzy ujawnią pełną kartę walk Prime MMA 2, na pewno przeczytacie o tym na voxfm.pl!

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

QUIZ: Dokończ dowcip z PRL-u! Na pewno nie znasz ich wszystkich

Pytanie 1 z 9
Wowa i Sasza poszli się napić do łaźni. Piją, piją, ale trzeźwość ich nie opuszcza. Postanawiają więc pójść do Stiopy i wreszcie się urżnąć. Dzwonią do drzwi, Stiopa otwiera i mówi: widzę, że byliście w łaźni! Wowa na to: skąd wiesz? A Stiopa:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany