telewizja

Program Gogglebox. Przed telewizorem dotknęła straszna tragedia. Gwiazda show odeszła niespodziewanie

2024-06-18 6:32

Widzowie TTV uwielbiają program Gogglebox. Przed telewizorem, który na antenie tej stacji nadawany jest już od 10 lat. Co tydzień przed telewizorami zasiadają tłumy fanów tego formatu. Ci mają nawet swoich ulubionych bohaterów. Jakiś czas temu jedna z uczestniczek niespodziewanie odeszła. Doszło do tragedii.

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem nie żyje

Ten program na przestrzeni dekady doczekał się mnóstwa fanów. Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z flagowych produkcji TTV. I chyba nikogo to nie dziwi. Do tej wybrano bowiem niezwykle charyzmatycznych uczestników, którzy zapewniają widzom rozrywkę, a także mogą poszczycić się sporym dystansem do siebie i otaczającej ich rzeczywistości. Zapewne dlatego gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem szybko dorobiły się wielu fanów. Mnóstwo obserwatorów w sieci mają m.in. Mariusz KozakSylwia Bomba czy Izabela Zeiske. Jednak widzowie Gogglebox. Przed telewizorem swoich ulubieńców mają nie tylko pośród tych, którzy mają profile w mediach społecznościowych. Sporą sympatię zyskali też bowiem m.in. pojawiający się w show seniorzy. Regina i Józek są bardzo lubiani przez widzów Gogglebox. Przed telewizorem. Część osób pamięta jednak, że w pierwszych sezonach pojawiali się w towarzystwie jeszcze jednej osoby.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Barbara Romaniuk zginęła w wypadku

Pierwsze sezony programu Gogglebox. Przed telewizorem na długo zapisały się w pamięci widzów TTV. To właśnie wtedy poznaliśmy Sylwię Bombę, Izabelę Zeiske czy roześmianych seniorów - Reginę, Józka i Basię. W 2018 roku widzowie show TTV poznali jednak szokującą i niezwykle przykrą wiadomość. Barbara Romaniuk z programu Gogglebox. Przed telewizorem zmarła. Popularna pani Basia przechodziła przez jedno z przejść dla pieszych w stolicy. Niespodziewanie (mimo czerwonego światła) wjechał na nie kierowca, który ją potrącił. Niestety, jedna z ulubionych uczestniczek Gogglebox. Przed telewizorem zmarła na miejscu. Wielu widzów do dziś nie może pogodzić się z tą tragedią.

Listen on Spreaker.