Co ludzie powiedzą - podcast

i

Autor: VOX FM Sondy na bazarku, na ulicach miast i wsi. Adam Feder przepytuje ludzi w nowej audycji w VOX FM

Przepytuje ludzi na bazarach, ulicach miast i wsi! Adam Feder z nową audycją w VOX FM. Kiedy słuchać?

2022-09-13 13:29

Daje szansę wypowiedzieć się wszystkim obywatelom w tematach, które aktualnie najbardziej rozgrzewają nastroje społeczne. Adam Feder ze swoim mikrofonem zbiera opinie tych, którzy na co dzień nie mają szansy być wysłuchani. Teraz do usłyszenia również w VOX FM.

Adam Feder z nową audycją w VOX FM

Jego pytania potrafią naprawdę rozgrzać atmosferę. Bieżące problemy są jego chlebem powszednim, a o opinię nie pyta na Wiejskiej czy Nowogrodzkiej, ale tam gdzie decyzje rządzących mają wpływ na życie codzienne. Adam Feder dał się poznać czytelnikom Super Ekspressu ze swojego bezpośredniego stylu zadawania pytań. Kiedy inni się boją usłyszeć ostre słowa, on właśnie takich wypowiedzi wysłucha w całości!

Cotygodniowa audycja, w której Adam Feder rozmawia z Polakami na bazarach, na ulicach miast oraz wsi i porusza z nimi gorące, budzące emocje tematy. Mocne, soczyste wypowiedzi Polaków o drożyźnie, biedzie, wojnie, o aferach i politycznych podziałach, sprawy, którymi teraz żyje ulica, okraszone ciętym komentarzem autora, tylko w audycji "Co Ludzie Powiedzą"! Do usłyszenia na antenie radia VOX FM w każdą sobotę o 8:00 oraz w formie podcastu na www.voxfm.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Kuba Urbański (Playboys) o spięciu z fanką po jednym z koncertów "Nie wyczarujemy płyt jak Harry Potter"

Nie wybaczę TUSKOM! PiS traktuje nas jak PSY! Czy Polacy przebaczą Polakom przy wigilijnym stole?

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, życzliwości i przebaczania. Czy w tym magicznym czasie, który powinien być przepełniony ciepłem i miłością, możliwe jest zawieszenie sporów, a może nawet pojednanie Polaka z Polakiem przy wigilijnym stole? Czy wyborcy Tuska są gotowi wybaczyć Kaczyńskiemu, czy wyborcy Kaczyńskiego gotowi są wybaczyć Tuskowi? Adam Feder pytał o to Polaków na warszawskich bazarach. Od tego, co usłyszał, włosy na głowie mogą stanąć dęba!

Polacy są tak skłóceni i zacietrzewieni, że o żadnym pojednaniu nie może być mowy! "PiS traktuje nas jak psy!", "Nie wybaczę Tuskom!", przekrzykiwali się przechodnie. Tylko w audycji Co Ludzie Powiedzą wypowiedzi Polaków, których pytania o zgodę narodową doprowadzają do szału!

Listen to "To będą Święta biedy! ROZPACZ Polaków. GŁÓD przy stole wigilijnym" on Spreaker.

Polki wpadły w furię. Kaczyński gorszy niż Jaruzelski!

Jarosław Kaczyński znów zmobilizował Polki, kilkaset kobiet, na czele z Martą Lempart z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, manifestowało przed domem prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu. "Będziesz siedział!", "Spieprzaj dziadu!", to jedne z łagodniejszych haseł, które wykrzykiwały przed jego oknami. "Ja chciałabym nie czuć nienawiści do Kaczyńskiego, chciałabym, bo wiem, że to wstyd czuć nienawiść, że to jest niedobrze, ale ten człowiek zdemolował mi kraj, odebrał mi prawa, zabija mi siostry i rozbija rodzinę i ja nie potrafię nie czuć nienawiści, więc choć się tego wstydzę, to nienawidzę!", krzyczała jedna z kobiet." Pan Kaczyński ma na rękach krew, tak samo, jak miał generał Jaruzelski. Krew tych dzieciaków, osób LGBT, które popełniły samobójstwa, bo nie były w stanie znieść życia tutaj, krew kobiet, które umarły w szpitalach", przekonywała Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet." Tyle złego, co ten dziad zrobił, to nawet Jaruzelski nie zrobił", zgodziła się kolejna uczestniczka manifestacji. "Jeżeli on zabierze mi prawa do mojego ciała, to ja mam prawo nazwać go jeb***m dziadem", skwitowała młoda kobieta. Co Polki mają do powiedzenia prezesowi PiS? O tym w Audycji Co Ludzie Powiedzą.

Listen to "Polki wpadły w furię. Kaczyński gorszy niż Jaruzelski!" on Spreaker.

Polacy szperają w ŚMIETNIKACH! Serce mi KRWAWI. To rząd zgotował nam BIEDĘ!

Polacy coraz mocniej zaciskają pasa. Już 9 na 10 gospodarstw w Polsce musi oszczędzać, a 400 tysięcy, w ramach oszczędności, całkiem zrezygnowało z kupowania podstawowych produktów, takich jak masło, świeże ryby, herbata sypka, a nawet mocny alkohol! Taki smutny obraz Polski wyłania się z badań GfK Polonia. Adam Feder pojechał z mikrofonem na bazar "Wolumen" w Warszawie, pytał o to, jak zwykli Polacy radzą sobie z biedą. Okazało się, że emeryci i renciści szukają "fantów" na śmietnikach, przychodzą na bazar i proszą sprzedawców o zepsute owoce, a największe tłumy kłębią się przy stoisku z tanimi wędlinami, którym kończy się termin ważności! Czy Polacy winą za tę potworną biedę obarczają rząd? Posłuchajcie najnowszego podcastu: Co Ludzie Powiedzą!

Listen to "Polacy szperają w ŚMIETNIKACH! Serce mi KRWAWI. To rząd zgotował nam BIEDĘ!" on Spreaker.

Wielka awantura, czy patriotyczny piknik? PRAWDA o Marszu Niepodległości

Organizowany przez środowiska "narodowców", Marsz Niepodległości od lat budzi skrajne emocje. Jak to w końcu jest, czy dominują tam młodzi, napompowani patrioci w kominiarkach, którzy chcą w gwałtowny sposób ulżyć emocjom, czy też może to jest bezpieczna i wesoła, świąteczna parada, na którą każdy patriota, bez obaw może się wybrać z dziećmi, żeby radośnie uczcić "urodziny Polski"? Adam Feder przeszedł razem z tysiącami Polaków trasę marszu, z Ronda im. Romana Dmowskiego na błonia Stadionu Narodowego, żeby sprawdzić, jak to wygląda na prawdę. Relacja w audycji Co Ludzie Powiedzą.

Listen to "Wielka awantura, czy patriotyczny piknik? PRAWDA o Marszu Niepodległości" on Spreaker.

Polki dają w SZYJĘ? Aż chce się PŁAKAĆ... WŚCIEKŁE kobiety odpowiadają Kaczyńskiemu

Jarosław Kaczyński nie pierwszy raz rozsierdził Polki, tym razem gniew kobiet wywołały słowa prezesa PiS o "dawaniu w szyję". To właśnie w skłonności młodych kobiet do nadużywania alkoholu Jarosław Kaczyński dopatrzył się jednej z głównych przyczyn niskiej dzietności w Polsce. Jak na tę wypowiedź zareagowały Polki? Co mają do powiedzenia szefowi partii, która rządzi w Polsce? Adam Feder pojechał z mikrofonem na Pragę Północ w Warszawie, tam na głowę prezesa PiS spadły gromy, kobiety nie przebierały w słowach! To trzeba zobaczyć i usłyszeć!

<a class="spreaker-player" href="https://www.spreaker.com/episode/52085625" data-resource="episode_id=52085625" data-width="100%" data-height="350px" data-theme="light" data-playlist="show" data-playlist-continuous="false" data-chapters-image="true" data-episode-image-position="left" data-hide-logo="true" data-hide-likes="false" data-hide-comments="false" data-hide-sharing="false" data-hide-download="true" data-color="243082">Listen to "Polki wpadły w furię. Kaczyński gorszy niż Jaruzelski!" on Spreaker.</a>

Tak politycy podzielili Naród! SKŁÓCENI Polacy mówią o WOJNIE DOMOWEJ!

Naród jest podzielony, a winę za taki stan rzeczy ponosi opozycja, przekonuje Jarosław Kaczyński i wskazuje palcem na Donalda Tuska. Jak łatwo można się domyślić, politycy opozycji też dostrzegają ten podział, ale winą obarczają prezesa PiS. Co na to Polacy? Adam Feder pojechał z mikrofonem na jedno z warszawskich targowisk i pytał, kto wykopał i pogłębia rowy, które dzielą Naród — Donald Tusk, czy Jarosław Kaczyński? Na bazarze aż zawrzało od emocji! Polacy przekrzykiwali się i przerzucali ostrymi argumentami, pytania o zgodę narodową doprowadziły do niemałej awantury!

Listen to "Tak politycy podzielili Naród! SKŁÓCENI Polacy mówią o WOJNIE DOMOWEJ!" on Spreaker.

POKŁÓCILI SIĘ na spotkaniu z Kaczyńskim. Jesteście jak PSY! Kulisy wizyty prezesa PiS w Pabianicach

"Precz z Kaczorem, dyktatorem!", wykrzykiwali przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Pabianicach, ale już po chwili podbiegł do nich wściekły sympatyk prezesa PiS. "Kto was wpuścił tu?", zapytał. "Proszę pana, Putin, jak pan wie...", usłyszał w odpowiedzi. "Putin? To pewnie Tuska też popieracie? Zginiecie jak psy!!!", krzyczał rozemocjonowany stronnik Kaczyńskiego. Adam Feder sprawdzał, jakie nastroje panują na trasie tourne prezesa PiS-u po Polsce, w najnowszym odcinku audycji Co Ludzie Powiedzą kulisy wizyty Jarosłąwa Kaczyńskiego w Pabianicach!

Listen to "POKŁÓCILI SIĘ na spotkaniu z Kaczyńskim. Jesteście jak PSY! Kulisy wizyty prezesa PiS w Pabianicach" on Spreaker.

Polacy mają dość polityków. Oni będą SIEDZIEĆ! AWANTURA na bazarze

"Trybunał Stanu to jest pieszczota. Oni będą siedzieć!", grzmiał Donald Tusk na spotkaniu z mieszkańcami Kluczborka w województwie opolskim, a miał na myśli polityków PiS. Sondaże są coraz bardziej niekorzystne dla Zjednoczonej Prawicy, więc coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym PiS żegna się po wyborach z władzą. Adam Feder pojechał z mikrofonem na bazar Szembeka w Warszawie i tam pytał o słowa przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. "PiS będzie siedzieć", krzyczeli entuzjastycznie bywalcy bazaru. "Tusk na Syberię!", przekrzykiwali się z nimi inni. Tak się tam zakotłowało, że omal nie doszło do starć na gołe pięści!

Listen to "Polacy mają dość polityków. Oni będą SIEDZIEĆ! AWANTURA na bazarze" on Spreaker.

Polacy OSTRO o Niemcach. To naród GRABIEŻNY, ma nam oddać BILIONY! | Co Ludzie Powiedzą

Czy Niemcy powinni oddać Polakom 6 bilionów 220 miliardów złotych reparacji? Adam Feder pytał o to bywalców targowiska w Sulejówku. Polacy nie zamierzają grzecznie czekać na pieniądze, na bazarze aż się zakotłowało od emocji! "Trzeba Niemców złapać za jaja, aż oddadzą biliony", wypalił jeden z klientów targowiska. "To jeszcze za mało, 10 bilionów powinni dać!", stwierdziłą emerytka. "60 bilionów, a nie 6!", licytował się kolejny bywalec bazaru w Sulejówku. "8 miliardów powinni oddać", zakrzyknął mężczyzna, który pomylił się o kilka zer, ale twardo domagał się sprawiedliwości. "Szwaby zgnoli Polaków", łkał, a z jego oczu popłynęły łzy. Jak zawsze mocne i soczyste wypowiedzi Polaków w audycji Co Ludzie Powiedzą!

Listen to "Polacy OSTRO o Niemcach. To naród GRABIEŻNY, ma nam oddać BILIONY!" on Spreaker.

UPADEK ochrony zdrowia! Termin za 4 lata. Nie doczekam LEKARZA! | Co ludzie Powiedzą

Prędzej umrzemy, niż doczekamy się na wizytę u lekarza specjalisty, załamują ręce Polacy i ze łzami w oczach złorzeczą na organizację ochrony zdrowia w Polsce. Adam Feder pojechał z mikrofonem przed jedną z warszawskich przychodni, żeby sprawdzić, w jakich warunkach leczą się Polacy i od tego, co tam usłyszał włosy stają dęba! Na wizytę u lekarza specjalisty trzeba czekać nawet dwa lata, a na zabieg cztery! Minister zdrowia Adam Niedzielski przekonuje, że kolejki do lekarzy specjalistów będą krótsze, dzięki zmianom w podstawowej opiece zdrowotnej, chodzi m.in. o rozszerzenie pakietu badań, na które mogą kierować lekarze rodzinni. Czy Polacy wierzą ministrowi, że będą mogli wreszcie leczyć się w godnych warunkach? Takie pytania wywołują tylko wściekłość bezradnych Polaków, skazanych na leczenie w publicznej ochronie zdrowia.

Listen to "UPADEK ochrony zdrowia! Termin za 4 lata. Nie doczekam LEKARZA!" on Spreaker.

Tak oszczędzają Polacy. Siedzą W ZIMNIE, po ciemku i jedzą SUCHY chleb! Ludzie wyjdą na ULICE!

Rząd zachęca Polaków do oszczędzania gazu, węgla, prądu, minister klimatu Anna Moskwa przekonuje, że 17 stopni Celsjusza w mieszkaniu, to zdrowa temperatura, że ona sama ma 17 stopni w domu i że do zimna można się przyzwyczaić, że teraz trzeba ładowarki z gniazdek na noc wyjmować i oszczędzać cenne zasoby oraz pieniądze, bo czasy są trudne. Co na to Polacy? Czy posłuchają apeli władzy i z chęcią przystąpią do Narodowego Programu Oszczędzania? Tym razem na ulicach Warszawy szukałem odpowiedzi na to pytanie, poszedłem z mikrofonem między bloki na Warszawskim Witolinie i na tym blokowisku, jak się okazało, mieszkają ludzie, którzy już teraz siedzą w zimnie, po ciemku, jedzą suchy chleb i już nie chwalą władzy, tak jak jeszcze kilka lat temu. Sporo się zmieniło na tych blokowiskach w ostatnich latach, a może raczej ostatnie kilka miesięcy, to był czas, kiedy ta zmiana nastrojów społecznych mocno przyspieszyła.

Listen to "Tak oszczędzają Polacy. Siedzą W ZIMNIE, po ciemku i jedzą SUCHY chleb! Ludzie wyjdą na ULICE!" on Spreaker.

ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY

Jak Polacy szykują się do srogiej zimy? Czy boją się nadchodzących miesięcy, no bo one mogą okazać się jednymi z najtrudniejszych, a na pewno jednymi z najzimniejszych w ostatnich dziesięcioleciach? "Węgla nam wystarczy na 200 lat!", przekonywał jeszcze niedawno prezydent Duda, Teraz Jarosław Kaczyński mówi tak: "Trzeba w tej chwili palić wszystkim, poza oponami czy podobnymi szkodliwymi rzeczami, bo Polska musi być ogrzana". Adam Feder pojechał mikrofonem do najbiedniejszej gminy w Polsce i tam pytał, czym Polacy będą palić w piecach. Jak zawsze mocne, i soczyste wypowiedzi Polaków, ale tej w audycji Co Ludzie Powiedzą, padają też bardzo wzruszające, chwytające za serce, dramatyczne słowa mieszkańców gminy Potok Górny. "Tu mam starą, nieocieploną chałupinę, to trzeba k***a szykować sznurek, bo co więcej?", usłyszał Adam Feder od emeryta we wsi Potok Górny. "Zamarzniemy i będzie spokój z nami", stwierdziła smutno kobieta, "będziemy palić tymi gałązkami", powiedziała i pokazała palcem malinowe chruśniaki, bo wciąż jeszcze nie udało jej się kupić węgla na zimę.

Listen to "ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY." on Spreaker.

"Ten rząd to POPELINA!", "Krew nas zalewa!" Nawet Podkarpacie jest WŚCIEKŁE na rządy PiS!

Listen to "Co ludzie powiedzą?" on Spreaker.
PiS nie radzi sobie z DROŻYZNĄ! Wściekli Polacy przeklinają rząd! |Komentery