Pudzian Band ma taki „Parkiet”, że „domówki zapłoną". Krystian Pudzianowski prezentuje nowość disco polo, która zdobędzie każdą imprezę?

2022-11-16 12:19 AM.
Pudzian Band znalazł taki „Parkiet”, że nogi rwą się do tańca. Krystian Pudzianowski prezentuje nowość disco polo, która zdobędzie każdą imprezę?
Autor: Instagram.com/pudzianowski_krystian Pudzian Band znalazł taki „Parkiet”, że nogi rwą się do tańca. Krystian Pudzianowski prezentuje nowość disco polo, która zdobędzie każdą imprezę?

Pudzian Band nie zwalnia tempa. Brat popularnego strongmana Mariusza Pudzianowskiego – Krystian - znany jest z takich kawałków jak np. "Dawaj na ring" czy "Wnerwiona". Tym razem w bardziej imprezowej odsłonie. Nowość pod tytułem „Parkiet” trafi do sieci jeszcze w listopadzie. Piosenki będzie można posłuchać przed premierą tylko w VOX FM! Co wiemy o tym kawałku?

„Parkiet” to tytuł najnowszej piosenki zespołu Pudzian Band, którego liderem jest Krystian Pudzianowski. Wokalista disco polo nagrał kawałek, który idealnie wpisuje się w imprezowy andrzejkowy klimat a być może stanie się także hitem karnawału.

- Kochani właśnie zakończyliśmy zdjęcia do naszego nowego teledysku. Tym razem wszystkie parkiety w Polsce rozgrzejemy do czerwoności. Bądźcie czujni nowość na horyzoncie. Dziękuje wszystkim za mega energię na zdjęciach do klipu. Bedzie łoogień - napisał Krystian Pudzianowski na Instagramie zaraz po nagraniu klipu. Kilka dni później wokalista dodał wpis o premierze. Udostępnił także fragment teledysku i dodał - Bądźcie czujni, bo wszystkie parkiety w kraju i domówki zapłoną.

Premiera nowości „Parkiet" zespołu Pudzian Band 24 listopada. Zanim teledysk trafi do sieci piosenki będzie można posłuchać przedpremierowo tylko w VOX FM, we wtorek, 22 listopada około godziny 20:25

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska ukrywała cierpienie. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky 

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany