Pytanie na śniadanie: Ida Nowakowska zastąpi Łukasza Nowickiego? Będą kolejne zmiany!

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ pytanienasniadanie Pytanie na śniadanie: Ida Nowakowska zastąpi Łukasza Nowickiego? Będą kolejne zmiany!

Programy telewizyjne

Pytanie na śniadanie podzieli los DDTVN? Nadchodzą zmiany!

2023-06-30 13:54

Roszady w programach telewizyjnych nie ominęły też formatu Pytanie na śniadanie. Ze śniadaniówką pożegnał się Łukasz Nowicki, a los Idy Nowakowskiej nie był, jak dotąd, do końca znany. Czyżby ostateczne rozwiązanie pojawiło się właśnie teraz? I czy czekają nas kolejne zmiany?

Pytane na śniadanie nie pozostało daleko w tyle za Dzień Dobry TVN, choć w przeciwieństwie do programu TVN-u, tu zmiany nie są aż tak szeroko zakrojone. Z DDTVN pożegnało się bowiem wielu prezenterów, z Agnieszką Woźniak-Starak i Małgorzatą Rozenek-Majdan, na czele. Ze śniadaniówki Telewizji Polskiej odszedł zaś, ku niezadowoleniu widzów, Łukasz Nowicki. Kto go zastąpi? Czy będą kolejne roszady? Pojawiły się nowe informacje.

CZYTAJ TAKŻE: Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Łukasz Nowicki odszedł z Pytania na śniadanie. Skąd taka decyzja?

Przed kilkoma dniami Łukasz Nowicki zszokował Polaków. Prezenter podzielił się w mediach społecznościowych informacją, że odchodzi ze śniadaniówki. Podkreślił przy tym, że wszelkie doniesienia jakoby miał dalej rozwijać się w innych formatach, są wyssane z palca. Chce się bowiem poświęcić rodzinie i nieco innym wyzwaniom zawodowym.

Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi “Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi – napisał.

Jego programowa partnerka, Małgorzata Opczowska, nie omieszkała skomentować tych rewelacji. Przyznała, że choć będzie tęsknić, życzy Łukaszowi Nowickiemu dużo szczęścia na dalszej drodze. Zamierza go też oczywiście wspierać.

Będę za nim tęsknić, podobnie jak cała nasza redakcja. Trzymam kciuki za Łukasza, jego plany. Z pewnością będę go oklaskiwać w teatrze i słuchać jego podcastu – skomentowała.

W czwartek 29 czerwca odbył się ostatni program z udziałem Łukasza Nowickiego, który – jak sam przyznał – pierwszy raz… zaspał do pracy. Cały poranek został poświęcony na wspominki związane z prezenterem, a ten pod koniec pożegnał się z widzami i ekipą PnŚ.

Drodzy państwo, pięknie dziękuję za te 14 lat. Po takim czymś, co się przed chwilą wydarzyło, trochę trudno się skupić i składnie mówić, a to jest moja mocna strona, żeby sobie ponawijać. Dziękuję państwu, życzę wszystkiego dobrego, będziemy się widywać w innych sytuacjach, nic się nie kończy, nikt nie umiera, po prostu coś tam ma swoje etapy – powiedział we wzruszającej przemowie.

Łukasz Nowicki opuścił Pytanie na śniadanie – kto go zastąpi?

Z miejsca pojawiły się oczywiście spekulacje, kto zajmie puste miejsce na kanapie u boku Małgorzaty Opczowskiej. W medialnych spekulacjach mówiło się o Mateuszu Szymkowiaku, tymczasem w piątkowym wydaniu Pytania na Śniadanie zawitała… Ida Nowakowska. Jej obecność w duecie z Małgorzatą Opczowską spotkała się z mieszanym przyjęciem ze strony widzów. Czy to faktycznie ostateczne rozwiązanie, czy może jedynie tymczasowe? TVP milczy na ten temat.

Pytanie na śniadanie z kolejnymi zmianami? W wakacje będą roszady

Serwis Pomponik podaje, że TVN planuje liczne roszady wśród prowadzących, ale będą to jedynie chwilowe zmiany. Wszystko ze względu na okres wakacyjny, w którym prezenterzy biorą udział w licznych eventach organizowanych przez Telewizję Polską, a nikt przecież nie potrafi być w dwóch miejscach naraz.

W TVP trwa teraz gorący okres biesiad i koncertów, które cieszą się ogromną popularnością wśród widowni i są z sukcesami prowadzone przez prezenterów. Część z nich jest też na urlopach, w związku z trwającym sezonem wakacyjnym. Stąd też rotacje w Pytaniu na śniadanie – wyjawił informator Pomponika.

VOX test wiedza ogólna