Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

Piękni i Młodzi. Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu disco polo? QUIZ

2024-05-13 8:34

Zespół Piękni i Młodzi doskonale znają wszyscy fani muzyki disco polo. Formacja z Magdą Narożną na czele ma na swoim koncie wiele hitów. To m.in. "Ona jest taka cudowna", "Niewiara" oraz "Czułe słowa". Wiele osób śpiewa te numery na koncertach i zna je na pamięć. Czy znasz wszystkie teksty zespołu Piękni i Młodzi? Sprawdź się w naszym quizie.

Zespół Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w naszym kraju. Mają na swoim koncie wiele piosenek, które w sieci osiągają milionowe wyświetlenia, a wiele osób bawi się do numerów PiM na koncertach, imprezach i weselach. Większość piosenek ma łatwy tekst, który wchodzi do głowy i nie może z niej wyjść. Czy rzeczywiście tak jest? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy quiz z piosenkami znanej grupy z Łomży. Znajdziecie w nim najpopularniejsze numery Pięknych i Młodych.

QUIZ Teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi

W naszym quizie przygotowaliśmy dla Was 10 pytań. W każdym znajdziecie fragment innej piosenki zespołu Piękni i Młodzi. Waszym zadaniem jest dokończenie dalszej części utworu. W naszym zestawieniu znalazły się m.in. numery "Niewiara", "Czułe słowa" oraz "Ona jest taka cudowna". 10 punktów w tym quizie zdobędą tylko najwięksi fani zespołu Piękni i Młodzi. Możesz nazwać się jednym z nich? Sprawdź poniżej.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."
Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show