Radosław Liszewski

i

Autor: AKPA

disco polo

Radek Liszewski z zespołu Weekend to prawdziwy dzik! Jego plan treningowy szokuje

2023-09-19 14:54

Radek Liszewski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Jego "Ona tańczy dla mnie" w Polsce zna chyba każdy, a sam muzyk Weekendu nie narzeka na brak zainteresowania fanów. To wymusza na nim odpowiednie dbanie o formę. Jak to robi? Jego plan treningowy jest imponujący!

Radek Liszewski ostro trenuje

Nie od dziś wiadomo, że dobra forma fizyczna to podstawa m.in. dla piosenkarek i piosenkarzy. Ta potrzebna jest chociażby do popisów na scenie i na koncertach, które potrafią nieźle zmęczyć. W czasie występów gwiazdy niejednokrotnie bowiem skaczą i spacerują w czasie śpiewania, a to wymaga od nich odpowiedniego przygotowania. Nic zatem dziwnego, że ostatnio o swoje ciało postanowił zadbać lider zespołu Weekend, Radek Liszewski. Ten podzielił się z Faktem sekretami swojego treningowego życia. Okazuje się, że autor numeru "Ona tańczy dla mnie" daje sobie niezły wycisk, a wszystko m.in. po to, żeby zadbać o zdrowie. Jaki zestaw ćwiczeń wykonuje i co robi, żeby utrzymać wagę (co jak zdradził udaje mu się od 10 lat)? Ten plan treningowy imponuje i nie wszyscy by się na niego zdecydowali!

Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM

Treningi lidera zespołu Weekend

Jak zdradził gazecie Radek Liszewski - jego dzień zaczyna się od biegania. To jednak nie koniec sportowych aktywności znanego muzyka disco polo. Po treningu biegowym przychodzi pora na crossift. Dlaczego akurat taki typ treningu wybrał lider Weekendu? Jego zdaniem te ćwiczenia angażują całe ciało, co poprawia nie tylko kondycję fizyczną, ale i sprawność. Według Radka to wszystko jest bardzo pomocne podczas tras koncertowych, które potrafią nieźle dać w kość. A to na pewno się przyda, gdyż muzyk nie narzeka na brak propozycji występów i podróżuje po całej Polsce. My przypomnimy tylko, że to nie pierwszy raz, gdy Radek Liszewski porusza swoim ciałem. Kilka lat temu mogliśmy go oglądać w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami". Może teraz pora na kolejny program? Tym razem o sporcie?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze zespoły disco polo?

Pytanie 1 z 10
Do oryginalnego składu Boys NIE należał:
Do oryginalnego składu Boys NIE należał: