Save Ukraine #stopwar

i

Autor: materiały prasowe

„Ratujmy Ukrainę – #StopWojnie” - wyjątkowy koncert już w niedzielę

2022-03-24 10:50

Celebryci i artyści, międzynarodowe media oraz wiele miast na całym świecie zjednoczone w jednym celu. Międzynarodowy koncert charytatywny „Save Ukraine - #StopWar” już w najbliższą niedzielę. Kto wystąpi i gdzie można go obejrzeć?

Kto wystąpi na scenie?

Podczas 2-godzinnej transmisji, artyści, działacze społeczni, liderzy opinii, sportowcy i wolontariusze okażą swoje wsparcie Ukrainie oraz będą podkreślać kluczowe przesłania projektu, takie jak #StopWarInUkraine, #stoprussia, #StandWithUkraine.

PORANNE WYJCE - PUTIN NIE MA JAJ

Tego dnia na scenie wystąpią m.in. Imagine Dragons, Nothing But Thieves, Fatboy Slim, Craig David, zwycięzcy Eurowizji Salvador Sobral i Netta, oraz ukraińscy twórcy - Dakha Brakha, Ruslana, THE HARDKISS, Jamala, Go_A, MONATIK, Alyona Alyona i inni.Gospodarzami wydarzenia są m.in. Timur Miroshnichenko i Masza Efrosinina.

Zbiórka dla Ukrainy

Dodatkowo z okazji wydarzenia, w wielu miastach na całym świecie zostaną zorganizowane specjalne strefy, w których mieszkańcy będą mogli je wspólnie oglądać i tym samym uczestnicznyć w koncercie. Co najważniejsze - przed, w trakcie i po zakończeniu jego emisji, będą zbierane środki na rozwiązanie problemów humanitarnych spowodowanych rosyjską inwazją wojskową na Ukrainę.

Graficznym symbolem koncertu, na bazie którego została oparta cała jego komunikacja wizualna jest słonecznik stworzony przez ukraińskiego artystę, Daniela Skrypnyka.

Koncert transmitowany będzie przez TVP1 i rozpocznie się o godzinie 17:30.