Razem OdNowa: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska prowadzącymi nowego reality show. Kiedy premiera?

i

Autor: AKPA Razem OdNowa: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska prowadzącymi nowego reality show. Kiedy premiera?

Programy rozrywkowe

Nadchodzi nowy program reality-show! W rolach prowadzących: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska

2023-11-23 22:57

“Razem OdNowa” to nowy format TVN-u, który zadebiutuje wraz z zimową ramówką. W rolach prowadzących spełniać się będą dwie celebrytki – Joanna Krupa i Ewa Chodakowska. Zdjęcia trwają już od jakiegoś czasu, a właśnie poznaliśmy datę premiery.

Razem OdNowa – Joanna Krupa i Ewa Chodakowska prowadzącymi nowego reality show. Kiedy premiera?

Program początkowo nosił tytuł “Zacznijmy OdNowa”, co dość mocno pasowało do jego tematu przewodniego i założenia. W show udział bierze bowiem osiem par, które są już kilka lat po ślubie i… popadli w rutynę. Joanna Krupa i Ewa Chodakowska pomogą im na nowo rozniecić iskrę, która niegdyś ich połączyła i tym samym ocalić małżeństwa. Czy w każdym przypadku się to uda? Zobaczymy.

Jak ustalił serwis Wirtualne Media, “Razem OdNowa” zadebiutuje na antenie TVN w środę 3 stycznia 2024, o godz. 21:30, zastępując tym samym w ramówce emitowane obecnie “Totalne remonty Szelągowskiej”.

CZYTAJ TAKŻE: Paweł Domagała ODCHODZI z Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Ujawnił powód

Ciekawy jest dobór prowadzących, bowiem, choć obie są celebrytkami, Joannę Krupę i Ewę Chodakowską raczej niewiele łączy. Pierwsza z pań to polska fotomodelka, była uczestniczka „The Real Housewives of Miami”, a także gospodyni polskiej edycji „Top Model” od początków jej powstania. Druga zaś jest popularną trenerką fitness, która ma już na koncie jurorowanie w jednej z odsłon programu “Dance Dance Dance”. Czy ten niecodzienny duet sprawdzi się w rolach prowadzących? Czas pokaże.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby