SPORT

Robert Lewandowski kolejny raz zostanie tatą?! Padły słowa o synu!

2024-06-17 23:35

Euro 2024 trwa w najlepsze, a jedną z najgłośniejszych postaci (co chyba nikogo nie dziwi) jest Robert Lewandowski. Choć ten nie zagrał w meczu z Holandią, to jakiś czas temu podzielił się dość zaskakującym wyznaniem. Czy jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy doczeka się kolejnego dziecka?

Robert Lewandowski znowu zostanie tatą?

Robert Lewandowski to jedna z tych osób, której raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Popularny polski piłkarz ma mnóstwo fanów nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Zagrał mnóstwo spotkań z reprezentacją i nie raz udowodnił już, że zna się na piłce. Jego fani chętnie śledzą jednak nie tylko jego życie sportowe, ale i to prywatne. Robert Lewandowski związany jest z Anną Lewandowską, z którą doczekał się dwójki dzieci. To córki - Klara i Laura. Robert LewandowskiAnna Lewandowska chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami fotkami z wypraw i czasu wolnego. Nie raz sportowiec zdobywa się też jednak na uchylenie rąbka tajemnicy ze swojego życia w wywiadach. W jednym z nich zdradził ostatnio zaskakującą rzecz. Czy doczeka się trzeciego dziecka, w dodatku syna?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Robert Lewandowski szczerze o synu

Robert Lewandowski od lat pokazuje, jak ważne są dla niego jego dzieci. Poświęca im każdą wolną chwilę. I z pewnością jest sporym autorytetem dla swoich córek. Czy wkrótce jednak rodzina Lewandowskich się powiększy i pojawi się w niej nowa osoba? Robert Lewandowski w rozmowie z WP SportoweFakty powiedział ostatnio kilka słów o synu. Te mocno dają do myślenia. Piłkarz stwierdził bowiem: Jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani. Czy to zapowiedź planów o powiększeniu rodziny? Robertowi życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!

Listen on Spreaker.