Syn Zenka Martyniuka wziął ślub na Bali! Jego rodzice nawet o tym nie wiedzieli

i

Autor: AKPA, Instagram/danielmartyniuk89

disco polo

Rodzice jednak wiedzieli o ślubie Daniela Martyniuka? Synowa Zenka zabrała głos

2023-10-26 13:57

W ostatnich dniach światem polskiego showbiznesu wstrząsnęła informacja o tym, że syn Zenka Martyniuka, Daniel wziął ślub z Faustyną. Uroczystość odbyła się w wyjątkowym miejscu - na Bali! Jednak nie to było najbardziej zaskakujące w całej sytuacji, a fakt, że Martyniukowie seniorzy mieli o niczym nie wiedzieć. Czy faktycznie?

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub na Bali

Tą uroczystością w ostatnich dniach żyło pół Polski! I to nie tylko osoby, które interesują się muzyką disco polo. Daniel Martyniuk, syn znanego wokalisty zespołu Akcent wziął ślub ze swoją partnerką Faustyną na Bali! Cała uroczystość była dopracowana w najmniejszych detalach, a obserwując zdjęcia, które młodzi zamieścili w sieci - wszystko zorganizowano z wielką pompą. Zarówno Daniel, jak i jego wybranka fenomenalnie wyglądali, a wyjątkowego klimatu całej uroczystości dodawało oczywiście miejsce, w którym się ona odbyła. To wszystko sprawiło, że fotki zapierają dech w piersiach. Internautom serce przyspieszyło jednak nie tylko z tego powodu. O całym ślubie miała bowiem nie wiedzieć sama mama Daniela, Danuta Matyniuk, ani jego znany ojciec Zenek. Takie wnioski wyciągnięto po jej wypowiedzi dla jednego z serwisów. Jak było naprawdę?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Danuta Martyniuk jednak wiedziała o ślubie syna?

Wypowiedź Danuty Martyniuk nt. ślubu Daniela mocno poruszyła internautów. Część z nich zaczęła nawet krytykować go za to, że nie powiedział swoim rodzicom o tej uroczystości, ani ich nie zaprosił. Okazuje się jednak, że takie zarzuty mogły zostać postawione zupełnie bezpodstawnie. Według informacji, które Party przekazała świeżo upieczona żona Daniela Martyniuka, jego mama miała o wszystkim wiedzieć. Jakby tego było mało - sama miała pomagać pani młodej w wyborze sukni ślubnej i jeździć do jej rodzinnej miejscowości, żeby ustalić wszystkie szczegóły. Choć faktem jest, że Martyniukowie seniorzy nie świętowali uroczystości z synem i jego nową żoną. Mieli za to udzielić im błogosławieństwa przed wyjazdem. Wypowiedź Danuty Martyniuk dla mediów mogła być, więc jedynie staraniem o zapewnienie młodym dyskrecji. Jak widać - umie dochowywać powierzonych sekretów.