Rodzina Pudziana się powiększyła! Znamy płeć oraz imię kolejnego dziecka Pudzianowskiego

i

Autor: Instagram.com/pudzianowski_krystian Rodzina Pudziana się powiększyła! Znamy płeć oraz imię kolejnego dziecka Pudzianowskiego

Rodzina Pudziana się powiększyła! Znamy płeć oraz imię kolejnego dziecka Pudzianowskiego

2022-05-30 11:09

Wielka radość w rodzinie Pudzianowskich. Tym razem w centrum uwagi jest nie Mariusz, a jego bart Krystian. Lider zespołu Pudzian Band przekazał radosną nowinę – znów został ojcem. Na świat przyszło jego kolejne dziecko. Znamy płeć oraz imię. Jest tez pierwsze, urocze zdjęcie!

Krystian Pudzianowski to dla fanów disco polo lider zespołu Pudzian Band. Pod koniec kwietnia grupa wydała kawałek pod tytułem „Ona Fit”. Radiowa premiera odbyła się w VOX FM 25 kwietnia. Krystian podobnie, jak jego brat Mariusz walczył także jako zawodnik MMA, ale to nie sport i muzyka zaprzątają teraz jego myśli. Młodszy z braci Pudzianowskich po raz drugi został ojcem. Krystian układa sobie życie z narzeczoną Pauliną, z którą ma już dwuletnią córkę - Julię. Teraz pochwalił się zdjęciem z kolejną pociechą!

ZOBACZ TEŻ: „Jeden taniec jedna noc” to najlepszy hit disco polo tego roku? MiłyPan, Defis i Topky mogą otwierać szampana

Cześć jestem Aleksandra Katarzyna Pudzianowska i ważę 3,95 kg mam 60 cm ?Przyszłam na świat 25.05.2022 r o godz 22:06 i już jestem z rodzicami i siostrą?❤️ - napisał Krystian Pudzianowski na Instagramie.

Pod zdjęciem fani zaczęli składać gratulacje i życzenia zdrowia. Nie zabrakło także miłych słów od kolegów i koleżanek z branży disco polo - „Gratulacje" – napisali m.in.: Kuba Urbański z zespołu Playboys, Małgorzata Główka z zespołu Camsutra czy Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb. Także Mariusz skomentował wyjątkowy moment brata, pisząc - „Rodzina się powiększa". My także dołączamy się do życzeń zdrowia dla dziewczynki i rodziców.

Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?