Roksana Węgiel i Kevin Mglej – medialnego ślubu nie będzie

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel i Kevin Mglej – medialnego ślubu nie będzie

Celebryci

Roxie Węgiel nie chce medialnego ślubu. “Pochwalić się? Ok”

2023-07-31 23:10

Roksana Węgiel i Kevin Mglej szykują się do ślubu. Słynna polska wokalistka i producent muzyczny są obecnie na językach, gdyż wiele osób rości sobie prawa do dyskutowania o ich życiu osobistym – pojawiła się masa krytyki i komentarzy dotyczących rzekomo zbyt młodego wieku wokalitki i zbyt dużej różnicy wieku (Roxie jest o osiem lat młodsza). Zakochani nic sobie jednak z tego nie robią i w najlepsze napawają się swoim szczęściem. A jaki ślub szykują? Będzie huczna impreza? Nic z tego!

Roksana Węgiel nie ma ostatnio najłatwiej. O jej zaręczynach wypowiadali się już znajomi z branży, postronni internauci, typowi hejterzy, a nawet… wróżka, która rzekomo przewiduje rozstanie. Roxie się tym jednak zbytnio nie przejmuje i stawia na osobiste szczęście. Poczynili zresztą z ukochanym pierwsze kroku ku poważnym przygotowaniom do ślubu.

Planujemy. Zbieramy inspiracje. Działam. Marzy mi się, żeby to był taki nasz dzień, totalnie nasz. Miejsce jest ważne – wyznała Roxie w rozmowie z dziennikarzem Party.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz szuka faceta dla swojej koleżanki z zespołu Topky! Nie uwierzysz, co zrobił fan

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – medialnego ślubu nie będzie

Roksana dobitnie podkreśliła, że to ma być “ich dzień”. Zrobią wszystko po swojemu, nie będzie żadnej medialnej farsy, tłumu gości i fotoreporterów.

Chcemy zrobić wszystko po swojemu. Nie chcę medialnie tego roztrząsać. Pochwalić się? Ok. Ale nie chcę wszystkich zapraszać do szczegółów – wyjaśniła.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: sonda damsko męska