Roksana Węgiel znów krytykowana. Tym razem nie patyczkowała się z hejterami

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel znów krytykowana. Tym razem nie patyczkowała się z hejterami

Celebryci

Roksana Węgiel znów krytykowana. Tym razem nie patyczkowała się z hejterami

2023-05-31 18:36

Roxy znajduje się ostatnio na świeczniku, a każdy jej ruch poddawany jest dogłębnej ocenie przez internautów. W końcu piosenkarka nie tylko odnosi kolejne sukcesy muzyczne, ale też zaręczyła się i podeszła do egzaminu dojrzałości. Wraz ze wzrostem i tak już dużej popularności pojawiły się oczywiście negatywne komentarze. Co na to sama Roksana?

Sława to kapryśna przyjaciółka i przekonał się już o tym niejeden celebryta. Niektórzy znoszą to z trudem, inni zaciskają pięści i brną dalej. Jak z hejtem i negatywnymi komentarzami radzi sobie Roksana Węgiel? Odpowiedź jest krótka – nijak.

CZYTAJ TAKŻE: Jak zmieniała się Roxie Węgiel? Z nieśmiałej dziewczyny do idolki nastolatków [GALERIA]

Roksana Węgiel znów krytykowana. Tym razem nie patyczkowała się z hejterami

Wokół Roxy jest ostatnio dużo szumu. Wielu internautów poczuło się zobowiązanych podkreślić, że tak młoda dziewczyna nie powinna przecież wstępować w związek małżeński i to do tego z o tyle (osiem lat) starszym mężczyzną. Roksana Węgiel podkreśliła w jednej z wypowiedzi, że jest to przemyślana decyzja (i nota bene wyłącznie jej sprawa), ale krytykanci nie śpią. Teraz czepiają się jej wyglądu.

Już w okresie matur zaczęły pojawiać się głosy, że Roxy ubiera się zbyt wyzywająco jak na swój wiek (swoje trzy grosze dorzuciła nawet znana z Projektu Lady ekspertka od etykiety, Irena Kamińska-Radomska). W wywiadzie dla Faktu Roksana została zapytana, czy przejmuje się tego typu komentarzami. Odpowiedź była dość krótka, acz dosadna – nie przejmuje się nimi ani trochę.

Wiadomo, że są różne komentarze - przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie z samą sobą, więc jak komuś to się nie podoba, to trudno – wyjaśniła.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.